Co z walką kobiet na WM?, Seth Rollins o swojej sprawności, Kolejne spotkanie z gwiazdami WWE, Nagroda dla Johna Ceny

» Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym, że Smackdown Women’s Championship Match zostanie przeniesiony do dwugodzinnego kick offu poprzedzającego główną galę WrestleManie 33. Wszystko może ulec zmianie i to starcie obejrzymy w głównej karcie gali, ponieważ reakcja fanów na wieść o obronie pasa kobiet SmackDown w kick offie była bardzo negatywna. Tak więc wszystko w tej sprawie powinno się wyjaśnić w ciągu kilku najbliższych godzin.

» WWE RAW Superstar Seth Rollins wyjawił, że mimo iż jego kolano jest już w pełni wyleczone to wciąż coś uniemożliwia mu bycie sprawnym w 100 procentach. W poniższym materiale wideo Seth wyjawił także, że boryka się z gorączką oraz zimnymi potami przez co musiał zrezygnować z zaplanowanego wspólnego treningu z Cesaro”

» WWE Community za pośrednictwem Twittera opublikowało zdjęcia z imprezy specjalnej przygotowanej w szkole średniej w Kissimmee. Gwiazdy WWE uczestniczyły ze sportowcami ze szkoły w Igrzyskach:

» Ostatnio dowiedzieliśmy się, że SmackDown Star John Cena otrzyma nagrodę ”CinemaCon Action Star od the Year” i to właśnie wczorajszego dnia lider Cenation ją odebrał. John co prawda znajdował się w Orlando z powodu zbliżającej się WrestleManii 33, ale poleciał samolotem do Las Vegas, aby tuż po ceremonii mógł powrócić z powrotem do Orlando.