Co wydarzyło się po zejściu SmackDown Live z anteny?, Carmella na temat pozycji Nikki w WWE, Becky Lynch obecna na SmackDown, Mick Foley na temat Hell in a Cell 2016, Wyniki WWE Main Event

» Po zejściu SmackDown Live z anteny odbył się dark match, w którym Randy Orton pokonał Braya Wyatta po wykonaniu RKO.

» The Princess of Staten Island Carmella wypowiedziała się na temat obecnej pozycji Nikki Bella w WWE z powodu związku z Liderem Cenation:

» WWE SmackDown Live Womens Champion Becky Lynch była obecna na zapleczu podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live. Warto zaznaczyć, że Becky niedawno pomyślnie przeszła operację i wkrótce wróci do ringu:

» Generalny Manager RAW Mick Foley za pośrednictwem facebooka poinformował, że walką wieczoru gali Hell in a Cell będzie starcie Sashy Banks z Charlotte o RAW Womens Championship. Kilka chwil później z edytował ten wpis:

”Kolejność walk na gali Hell in a Cell nie zostanie potwierdzona aż do momentu odbycia się tej gali. Każdy z fanów WWE może sam decydować co dla niego będzie walką wieczoru. Jestem przekonany, że takie starcia jak z udziałem Sashy Banks & Charlotte oraz Kevina Owensa i Setha Rollinsa będą na pewno jakiś urozmaiceniem dla HIAC. 30 października -najlepsze rywalizacje”.

» Przed rozpoczęciem WWE SmackDown Live odbył się taping WWE Main Event. Poniżej przedstawiamy wyniki z tej tygodniówki:

American Alpha def. The Ascension

Zack Ryder(w/Mojo Rawley) def. Tyler Breeze(w/Fandango)