Co wydarzyło się po zejściu RAW z anteny?, Brock Lesnar w przyszłym tygodniu na RAW, Wywiad z Charlotte i Sashą Banks, Kolejna szansa przed Sheamusem i Cesaro, Reakcja Goldberga na wyzwanie Lesnara, Stephanie McMahon oraz Mick Foley zaakceptowali wyzwanie

» Po zejściu WWE RAW z anteny otrzymaliśmy dwa dark matche. W pierwszym starciu WWE Universal Champion Kevin Owens przegrał z Sethem Rollinsem przez dyskwalifikację w momencie, kiedy do starcia włączył się Chris Jericho. Drugim pojedynkiem była walka Romana Reignsa z Rusevem, która była nieco krótsza od poprzedniej:

» Podczas RAW dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu na czerwonej tygodniówce zjawi się Brock Lesnar, który wypowie się na temat akceptacji wyzwania przez Goldberga:

» W poniższych nagraniach wideo WWE Hall of Famer Lita przeprowadziła wywiad z Charlotte oraz RAW Womens Championship Sashą Banks na temat ich starcia na gali Hell in a Cell:

» Mick Foley oraz Stephanie McMahon ogłosili, że w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW The New Day zmierzą się z Sheamusem oraz Cesaro w Non-Title Matchu:

» Bill Goldberg pojawił się na RAW! Otrzymał niesamowitą reakcję od fanów WWE. Bill oznajmił, że minęło 12 lat i nie sądził, że jest w stanie powrócić do WWE, ale nigdy nie mów nigdy. Następnie dodał, że dziś nadeszła historyczna chwila, ponieważ spełnił marzenie swojej rodziny, która chciała go zobaczyć w ringu. Bill Goldberg zaakceptował wyzwanie Brocka Lesnara.

» Komisarz RAW Stephanie McMahon oraz Generalny Manager RAW Mick Foley zaakceptowali wyzwanie rzucone przez Shane’a McMahona oraz Daniela Bryana odnośnie wspólnej gali PPV Survivor Series:

”Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, która z czołowych gwiazd RAW oraz SmackDown Live jest najlepsza, to taką odpowiedź otrzymacie podczas gali PPV Survivor Series. Komisarz RAW Stephanie McMahon oraz Generalny Manager Mick Foley przyjęli wyzwanie rzucone przez SmackDown Live. Poniżej przedstawiamy pojedynki jakie zobaczymy na Survivor Series:

Traditional Survivor Series Elimination Match (Male Superstars)
Traditional Survivor Series Elimination Match (Female Superstars)
Traditional Survivor Series Tag Team Elimination Match (Tag Teams)”.