Co się dzieje z Bray’em Wyattem?, Występ Johna Ceny w The Ellen Show, Informacje odnośnie Greatest Royal Rumble

» Federacja WWE opublikowała wpis dotyczący zwycięstwa Matta Hardy’ego nad Bray’em Wyatt’em podczas The Ultimate Deletion Matchu:

”Jaki będzie następny ruch Woken Matta Hardy’ego. Wszyscy widzieli co się stało w The Ultimate Deletion, ale czy to rozumiecie? W zeszłym tygodniu na Monday Night RAW odbył się The Ultimate Deletion w The Hardy Campound, gdzie Matt Hardy zakończył swoją wielką wojnę z Bray’em Wyatt’em. Od tego czasu Bray Wyatt był nie widziany oraz nikt o nim nie słyszał”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy występ Johna Ceny w The Ellen Show. John wypowiedział się na temat propozycji jaką od niego otrzymała Nikki Bella podczas WrestleManii 33. Lider Cenation także wspomniał o swoim najbliższym występie na Monday Night RAW, gdzie zmierzy się z Kanem:

» W poniższym materiale wideo Cathy Kelley wypowiedziała się na temat wydarzenia Greatest Royal Rumble, które odbędzie się 27 kwietnia w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Wydarzenie to będzie zawierało walki o niemal wszystkie tytuły mistrzowskie oraz 50-osobowy Royal Rumble Match, w którym udział wezmą chociażby takie gwiazdy jak: Triple H, WWE Champion AJ Styles, Roman Reigns, The Undertaker oraz Chris Jericho.