Co otrzymają zwycięzcy Mixed Match Challenge?, Nikki Bella umawia się na randkę w najnowszym sezonie Total Bellas, Występ gwiazdy WWE na gali Insane Championship Wrestling

» WWE ogłosiło, że zwycięzcy drugiego sezonu Mixed Match Challenge znajdą się w 30-osobowych składach dwóch Royal Rumble Matchy, odpowiednio kobiecego i męskiego oraz wejdą do nich z numerem 30. Ponadto zwycięska para otrzyma darmowe wakacje w dowolnym miejscu na świecie. Przypomnijmy, że najbliższy odcinek będzie zawierał walki Braun Strowman & Ember Moon vs Bobby Lashley & Mickie James oraz The Miz & Asuka vs WWE Champion AJ Styles & Charlotte Flair. Finał turnieju odbędzie się na gali TLC PPV.

» Poniżej zapowiedź najnowszego sezonu „Total Bellas”, który swoją premierę będzie mieć już wkrótce:

» W minioną niedzielę do federacji Insane Championship Wrestling powrócił… Killian Dain. Przed eventem, prezes ICW Mark Dallas powiedział, że poprosił WWE o dużą przysługę by znaleźć odpowiedniego przeciwnika dla Mikey’a Whiplasha. A, z racji tego, że WWE odbywało w tym czasie tour po Europie, pojawienie się Daina na gali sceny niezależnej było możliwe.

Warto zaznaczyć, że Killian przed dołączeniem do WWE, był mistrzem Insane Championship Wrestling. W 2016 roku pokonał Chrisa Renfrewa.

Zostało już także zapowiedziane, że 2 grudnia na show ICW wystąpi również Noam Dar. Połączy on siły z Wolfgangiem i BT Gunnem, by zmierzyć się z British Strong Style.