Co Mason Ryan i Goldberg sądzą o powrocie do WWE?, Samoa Joe obecny na backstage’u NXT, ROH&NJPW – Global Wars i wiele więcej!

» Mason Ryan w jednym z wywiadów został zapytany o to, czy rozważa powrót do WWE, bądź też podpisanie kontraktu z TNA. Zawodnik odpowiedział:

Chciałbym to rozważyć. Byłbym szalony gdyby tak nie było, ale jestem zadowolony podróżując po świecie. Byłem w Japonii, wkrótce wybieram się do Niemiec i Francji, potem lecę do Ameryki, a następnie znów wracam do Japonii. Mój harmonogram jest bardzo zajęty. Impact Wrestling to oczywiście wspaniała firma, a WWE to największa organizacja na świecie, tak więc drzwi na 100 % są otwarte.

» Na podobne pytanie musiał odpowiedzieć także Goldberg, który brał udział w NASCAR Sprint Cup.

Mam zamiar występować w pro wrestlingu, jednak na pewno nie będzie to WWE. Jeśli mogę założyć buty wrestlingowe po raz ostatni, a mam taki zamiar to całe te przedsięwzięcie będzie robione przeze mnie i tylko przeze mnie. (…) Ja nie jestem podpięty pod Vince’a McMahona.

» Za nami najnowsze tapingi NXT TV, a na nich co ciekawe.. obecny był Samoa Joe! Co prawda tylko na backstage’u, jednak świadczy to o tym, że już wkrótce była gwiazda TNA może podpisać kontrakt z WWE. Ponoć Joe rozmawiał o tym z Triple H’em.

» Gra WWE 2K15 jak już informowaliśmy na Facebooku, zawita także na komputery PC. Co ciekawe ukaże się ona już 28 kwietnia! Wersja PC zawierać będzie wszystkie DLC za darmo. Grę w przedsprzedaży można kupić tutaj: http://store.steampowered.com/agecheck/app/240460/

» Ostatni odcinek WWE SmackDown oglądało przed telewizorami 2.642 milionów osób. Jest to wzrost o 8 % jeśli chodzi o odcinek z zeszłego tygodnia, kiedy to liczba osób oglądających SmackDown wyniosła 2.450 milionów.

» Poniżej obejrzycie oficjalne promo walki Seth Rollins vs Randy Orton w Steel Cage Matchu o mistrzostwo świata WWE wagi ciężkiej na Extreme Rules:

» Tu natomiast najnowszy odcinek “The JBL & Renee Show“:

» I ostatni filmik na dziś… “TOP 10 najbardziej ekstremalnych momentów w Street Fightach“:

» Jak już informowaliśmy wcześniej, MZW organizuje 31 maja wielką galę w Głuchołazach. Kilka dni temu poznaliśmy koszt wstępu i wyniesie on tylko 10 zł! Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/370922176428896/ Serdecznie zapraszamy!

» Na zakończenie dzisiejszych newsów, coś dla fanów Ring of Honor i New Japan Pro Wrestling. Otóż ta pierwsza federacja ogłosiła już kartę walk na gale Global Wars, które odbędą się 15 i 16 maja. Oto one:

15 maj:

ROH All Stars (Briscoes, Roderick Strong & War Machine) vs. Bullet Club (AJ Styles, Young Bucks, Doc Gallows & Karl Anderson)

Kingdom (w/ Maria) vs. Matt Sydal & Jushin Thunder Liger

Jay Lethal (c) (w/ Truth Martini) vs. Tetsuya Naito for the ROH World TV Title

Chris Sabin vs. KUSHIDA

Gedo & Moose (w/ Stokely Hathaway & Veda Scott) vs. Watanabe & Silas Young

ACH vs. Shinsuke Nakamura

Michael Elgin vs. Hiroshi Tanahashi

Cedric Alexander vs. Okada

Addiction vs. Roppongi Vice vs. Decade vs. ReDRagon

16 maj:

Bullet Club (AJ Styles & Young Bucks) vs. CHAOS (Okada, Beretta & Rocky Romero)

Shinsuka Nakamura vs. Roderick Strong

Hiroshi Tanahashi & Tetsuya Naito vs. ACH & Matt Sydal

Dalton Castle vs. Jushin Thunder Liger

Kingdom (Matt Taven & Michael Bennett w/ Maria) vs. Bullet Club (Doc Gallows & Karl Anderson)

Michael Elgin vs. Gedo

KUSHIDA vs. Will Ferrara

Zachęcamy do komentowania newsów. Każdy komentarz daje nam motywację do dalszej pracy!