Co dalej z Liv Morgan?, Shelton Benjamin wyżala się na Twitterze, Zapowiedziane walki drugiej rundy turnieju Mae Young Classic

» Liv Morgan była w trasie wraz z rosterem RAW w ten weekend, ale wciąż nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia, kiedy wróci do ringu po wstrząsu mózgu, który poniosła podczas otrzymywania kopnięć od Brie Belli na RAW w zeszły poniedziałek.

Morgan była przy ringu podczas walki szóstki kobiet w ten weekend, ale nie jako zawodniczka. W walce Ember Moon, Natalya i Dana Brooke pokonały Ruby Riott, Sarah Logan i Alicię Fox. Morgan ma zaplanowaną walkę z partnerkami z Riott Squad, przeciwko Bella Twins i RAW Women Champion Rondą Rousey podczas WWE Super Show-Down w Australii w sobotę, ale nie ma jeszcze żadnych informacji, czy zostanie dopuszczona do walki przez lekarzy.

» Shelton Benjamin poskarżył się na Twitterze w ten weekend i napisał komentarz dotyczący jego aktualnego bookowania. Jego ostatni mecz pokazany w telewizji odbył się 14 sierpnia, gdzie była to przegrana walka z Jeffem Hardy’m. Wcześniej miał tylko jeden mecz w live TV w czerwcu, również przegraną, z Danielem Bryanem. Benjamin otagował nawet SmackDown General Manager Paige, a post został udostępniony na Twitterze m. in. przez „Road Dogga”- Briana Jamesa.

» Druga runda The Mae Young Classic rozpocznie się w środę na WWE Network. Następujące walki zostały już potwierdzone:

* Mercedes Martinez vs. Meiko Satomura
* Toni Storm vs. Hiroyo Matsumoto
* Taynara Conti vs. Lacey Lane
* Kacy Catanzaro vs. Rhea Ripley