CM Punk wypowiada się o ewentualnym debiucie w AEW, Oglądalność Dynamite i NXT, Znany aktor rezygnuje z wyjazdu na WrestleManię 36

» W programie “Kevin in the Mornings with Allie & Jensen”, CM Punk wypowiedział się na temat ewentualnego debiutu w AEW i jak wpłynęłoby to na jego pracę dla FOX:

“Gdybym miał występować dla AEW, jestem pewny, że FOX powiedziałby: ‘no cóż, było fajnie, ale do czasu’. Technicznie mógłbym to zrobić, ale FOX stanowczo by na to zareagował.”

» Ostatni odcinek AEW Dynamite na TNT przyciągnął przed ekrany telewizorów 865,000 widzów. Był to ostatni epizod przed sobotnią galą PPV. Ostatnie WWE NXT na USA Network obejrzało natomiast 717,000 widzów.

» Znane są też wyniki oglądalności specjalnego programu “Countdown to Revolution”, który został wyemitowany na TNT tuż po zakończeniu ostatniego Dynamite. Program obejrzało 383,000 widzów. Na najnowszy epizod reality show Miz & Mrs. emitowany równolegle z Countdown to Revolution zdecydowało się z kolei 394,000 widzów.

» Matt Riddle skomentował zwycięstwo Goldberga na WWE Super ShowDown publikując na Twitterze następującego tweeta:

» Swoją opinię postanowił wyrazić także znany aktor i odtwórca kultowej roli Kevina w serii “Home Alone”, Macaulay Culkin. Jest on bowiem wielkim fanem wrestlingu, ale decyzje podjęte na wczorajszej gali w Arabii Saudyjskiej najwyraźniej nie przypadły mu do gustu.

“Rezygnuję z moich biletów do Tampy” – napisał odnosząc się oczywiście do planowanego wyjazdu na tegoroczną WrestleManię.