CM Punk w MTV, Tyler Breeze o swoim gimmicku, Zapowiedź Table for 3, Nowy ring gear Sin Cary

» Stacja telewizyjna MTV ogłosiła, że były WWE Superstar CM Punk będzie częścią nowego reality show o nazwie ”The Challenge: Champs vs. Pros”, w którym udział weźmie dziesięciu sportowców. Zwycięzca tego reality show zarobi 50 tysięcy funtów, które zostaną oddane na cele charytatywne.

» WWE Superstar Tyler Breeze w rozmowie dla The Des Moines wypowiedział się na temat Fashion Police gimmicku z Fandango:

”Najlepsze jest to, że nasz gimmick podoba się ludziom. WWE Universe pojawiają się na wydarzeniach z naszym udziałem co jest dokładnie tym, czego chcemy podczas pracy w WWE. Na obecną chwilę staramy się tworzyć drużynę, ponieważ naszym celem jest zdobycie SmackDown Live Tag Team Championship”.

» Po zejściu Monday Night RAW z anteny odbędzie się premierowy odcinek Table for 3, w którym AJ Styles, Shawn Michaels oraz Kevin Nash wypowiedzą się na temat dream matchu z udziałem dwójki wrestlerów.

» WWE Superstar Sin Cara za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie, z którego wynika, iż będzie on występował w nowym stroju: