CM Punk w AEW?, Kolejna zmiana nazwy tag teamu w WWE, EC3 powrócił na Main Event, Materiał z Johnem Ceną na YouTube

» Jak już wiemy, zamaskowany CM Punk powrócił do wrestlingu w zeszły piątek podczas małej gali MKE Wrestling’s “The Last Knight”. Pierwotny plan zakładał, że była gwiazda WWE ściągnie maskę i przedstawi swoją twarz, jednak ostatecznie do tego nie doszło. Ciekawą informacją może być fakt, że ponoć Punk pojawiał się już wcześniej w różnych, dziwnych przebraniach. Między innymi w roku 2015 na gali Freelance Wrestling. Gdyby jednak CM Punk chciał powrócić pod swoim standardowym ring namem może to zrobić w All Elite Wrestling, ponieważ jak informuje Dave Meltzer, prezes AEW Tony Khan pierwotnie wybrał właśnie jego jako gwiazdę swojej federacji. Miało to miejsce jeszcze przed skontaktowaniem się z The Young Bucks i Chrisem Jericho. Szczegóły nie są znane i nie wiadomo nawet czy Punkowi został przedstawiony jakiś kontrakt, natomiast jak mówi Meltzer, jeśli CM Punk chce powrócić, może to zrobić w AEW i zarobić przy tym naprawdę duże pieniądze.

» WWE po cichu zmieniło nazwę świeżo wprowadzonego tag teamu z NXT i ostatecznie Erik oraz Ivar nie będą znani jako The Viking Experience, a jako The Viking Raiders. jest to pogłosie sprzeciwu wielu fanów co do pierwotnej zmiany, kiedy tydzień temu obaj zadebiutowali na RAW.

» Na następny odcinek WWE Main Event nagrano następujące walki:

  • Dana Brooke vs Ruby Riott
  • EC3 vs No Way Jose

» W związku z urodzinami Johna Ceny, WWE opublikowało na swoim YouTube’owskim kanale materiał poświęcony właśnie jego osobie. Zawiera on momenty zdobycia wszystkich głównych 16-stu tytułów mistrzowskich:

Którą chwilę wspominacie najlepiej?