CM Punk powróci do wrestlingu?, Karta walk NXT Takeover: Chicago, Alberto El Patron o wynagrodzeniach w WWE

» Zaczynamy od informacji „z grubej rury”. W dniu wczorajszym prezes brytyjskiej federacji wrestlingu 5 Star Wrestling – Daniel Hinkles wyjawił, że zaoferował milion dolarów jednej z byłych gwiazd WWE za udział w 128-osobowym turnieju, który rozpocznie się 10 czerwca w Liverpoolu. Gwiazdą o której mowa jest… CM Punk. Na razie z tego co nam wiadomo, Hinkles cały czas czeka na odpowiedź. Jak myślicie, czy Punk zgodzi się na powrót do wrestlingowego ringu za okrągły milion dolarów?

» Poniżej możecie przeczytać finalną kartę walk gali NXT Takeover: Chicago, która odbędzie się już 20 maja:

NXT Title Match
Hideo Itami vs. Bobby Roode (c)

Ladder Match for the NXT Tag Team Titles
DIY vs. The Authors of Pain (c)

Triple Threat for the NXT Women’s Title
Ruby Riot vs. Nikki Cross vs. Asuka (c)

WWE UK Title Match
Pete Dunne vs. Tyler Bate (c)

Eric Young vs. Roderick Strong

» Tak zaś prezentuje się nowy, lekko odświeżony theme song The Colons:

» Global Force Wrestling Champion Alberto El Patron udzielił ostatnio wywiadu dla Sports Illustrated w którym odpowiedział na kilka ciekawych pytań:

  • Praca z Impact Wrestling

„Cieszę się, że pracuję z Impact Wrestling. Nie mam nic poza szacunkiem do tej firmy. W przeciwieństwie do innej, której nie oglądam, nie śledzę i nawet nie patrzę na jej tweety. Z niektórymi od nich mam prawdziwe beefy.”

  • WWE jest znacznie większe od konkurencyjnych federacji

„To straszne dla branży, jednak nie można winić za to tej firmy. Ona robi to co ma robić – zmonopolizować, zdobywać najlepsze talenty z całego świata i próbować niszczyć konkurencję. Są mądrzy, nie można ich winić. Problem jest z talentem. On po prostu tam idzie z daną mu obietnicą bycia w telewizji, a nawet nie dostaje za to odpowiedniego wynagrodzenia za jego pracę, to nie jest dobry biznes. A, my jako wrestlerzy, musimy pamiętać, że to jednak jest biznes. Zaczynaliśmy od miłości do niego i pozostajemy w nim, ponieważ mamy dużo pasji do tego, jednak za swoją pracę trzeba być wynagrodzonym. Byłem tam i widziałem niektórych z głównego rosteru, nowych topowych heelów i nowych topowych babyface’ów, którym nie płacono żadnych pieniędzy za ich walki. Nowy talent, który dołącza do NXT musi podjąć się cięcia wynagrodzenia, by tam pracować, czasami nawet o 80 % mniej. Musisz być wynagradzany za swoją pracę w biznesie.”

  • Cele na przyszłość

„Mam zamiar zakończyć karierę za 2 lata. Nadal jestem dobry i nie mam żadnych poważnych obrażeń , jednak zawsze obiecałem sobie, że odejdę będąc na szczycie. Zacząłem walczyć, kiedy miałem 8 lat razem z amatorską grupą w Meksyku. Kocham ten biznes z całego serca, ale moje ciało jest zmęczone. To jest podróż. Mam zamiar spędzić ostatnie 2 lata w Impact Wrestling. Nadal też będę robił występował na scenie niezależnej, a także mam wiele projektów poza biznesem. Wciąż będę prowadził Combate Americas, firmę MMA w której pracuję, a za 2 miesiące zamierzam spróbować sił w meksykańskiej telenoweli. Mamy również reality show wyprodukowane przez Combate Americas, które zostało sprzedane Amazonowi. Ludzie powinni widzieć to za 3 miesiące. W listopadzie otworzyłem restaurację i bar w San Antonio. Jesteśmy miejscem do którego można przychodzić w piątki i soboty. Bóg mi błogosławi. Już wkrótce zostanę mężem. Zmienialiśmy datę dwa razy, ale poślubimy się w ostatnim tygodniu lipca, więc jestem bardzo zajęty poza wrestlingiem.”

Co sądzicie o wypowiedziach Alberta?

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o