Ciampa poza Ring of Honor, Adam Cole o swojej sytuacji, wspólne gale ROH/NJPW i więcej!

Pewnie większość z was już o tym wie ale dla tych co jeszcze nie wiedzą ta informacja może się przydać. Jedna z największych gwiazd ostatniego czasu w Ring of Honor Tommaso Ciampa nie doszedł do porozumienia z władzami w sprawie przedłużenia kontraktu i rozstał się z federacją. Jest to na pewno bardzo zła wiadomość dla wszystkich fanów ROH, ponieważ Ciampa w ostatnich miesiącach pokazywał się z naprawdę genialnej strony. Bardzo ciekawi mnie kolejny przystanek w karierze „The Sicilian Psychopathy”. Wydaję mi się, że kierunek japoński odpada, więc na myśl przychodzą mi dwie największe amerykańskie federacją mowa oczywiście o WWE i TNA. Federacje Vince’a raczej trzeba przekreścić bo Tommaso miał tam już swój krótki rozdział, więc zostaję TNA w której Ciampa może osiągnąć naprawdę wiele ( jak i sama federacja na zawodniku  ).

 

Trzy gwiazdy NJPW Kazuchika Okada, Hiroshi Tanahashi oraz Jushin Thunder Liger wystąpią na wszystkich wspólnych galach New Japan Pro Wrestling z Ring of Honor – War of The Worlds i Global Wars.

 

ROH Field of Honor 2 odbędzie się 22 sierpnia 2015.

 

Wiele wskazuje na to, że Adam Cole dalej będzie występował  w ROH, ponieważ wreszcie po przegranej walce z Jayem Briscoe ( Final Battle ) przemówił.

 

Dalton Castle ( Ashley Remington ) podpisał kontrakt z Ring of Honor. Jak informowało PWInsider zawodnik miał ofertę również z TNA.

00011852