Christopher Daniels o dołączeniu do WWE, WWE nie dla Filipin, Davey Boy Smith Jr w WOS, Kick off RAW

» Ring of Honor World Champion Christopher Daniels niedawno udzielił wywiadu dla WSVN-TV, w którym wypowiedział się na temat jego szans na dołączenie do WWE oraz sukcesu AJ Stylesa:

”Nie sądzę, aby chcieli mnie u siebie. Szczerze mówiąc WWE nie szuka 47-letnich wrestlerów. Ja jestem bardzo zadowolony z mojej kariery, gdyż swoje sukcesy odnosiłem w Total Nonstop Action oraz Ring of Honor. Nie wiem, czy istnieje jakaś ewolucja w WWE, ale w ciągu roku Styles stał się mistrzem WWE i bronił tytuł przez długi czas aż do Royal Rumble. AJ po odejściu z TNA postanowił spróbować swoich sił w New Japan Pro Wrestling co wyszło mu na dobre i stał się elitą”.

» FOX Philippines za pośrednictwem Twittera ogłosili, że nie byli w stanie osiągnąć porozumienia z federacją World Wrestling Entertainment przez co ich produkt został wycofany ze stacji:

» W poniższym materiale wideo były dwukrotny WWE Tag Team Champion Davey Boy Smith Jr wypowiedział się na temat swojej obecności w UK Show World of Sports:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Columbus odbył się kick off podczas, którego został omówiony atak ze strony Brauna Strowmana na Romanie Reignsie: