Chris Jericho wysyła oświadczenie w kierunku Tetsuya Naito, Powód nieobecności The Big Showa w WWE TV, Długość trwania Money in the Bank 2018

» W poniższym materiale wideo były WWE Star Chris Jericho wypowiedział się na temat Tetsuya Naito, z którym zmierzy się podczas eventu Dominion.

”Naito, czytam te wszystkie rzeczy, które o mnie piszesz. Wiem, jak naprawdę się czujesz i wiem, że jesteś jednym z największych wykonawców na świecie, jedną z największych gwiazd federacji NJPW, ale dla mnie to znaczy tyle, ile mały żółw. Naito zabiorę Ci twoje mistrzostwo interkontynentalnie, nie dlatego że chcę, tylko dlatego, że ty tego chcesz. Jestem kur** szalony! Pokaże Ci, jak potrafię być szalony podczas Dominion. Czekałem przez sześć miesięcy, aby złapać twoją głupią, brudną głowę…. Los Ingobernables de Japon. Kiss my f—– ass!”.

» WWE Superstar The Big Show wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez WWE Hall of Famera Steve’a Austina, w którym wypowiedział się na temat powodu opóźnienia jego powrotu do WWE:

”Po zabiegu spotkałem się z kilkoma komplikacjami, co zdarza się czasami, kiedy wkładasz metalową blaszkę pod skórę. To był trudny czas, który opóźnił mój powrót do telewizji o kolejnych pięć miesięcy. Musiałem po raz kolejny poddać się operacji, która i tym razem została przeprowadzona bardzo dobrze. Przez całe święta Wielkanocne byłem podpięty do kroplówki i tylko marzyłem o powrocie do domu”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że czerwcowe wydarzenie Money in the Bank będzie trwało przynajmniej cztery godziny. Show poprzedzające główną galę rozpocznie się godzinę wcześniej niż zazwyczaj ze względu na wspólną galę zorganizowaną dla wrestlerów Monday Night RAW oraz SmackDown Live. Gala odbędzie się 17 czerwca.