Chris Jericho w poszukiwaniu “Lista Ingobernables de Jericho”, Niesamowity rekord Kazuchika Okady, Powód obecności Mustafy Aliego w Europie

» W poniższym materiale wideo przedstawiony został Chris Jericho szukający nowej koszulki o nazwie “Lista Ingobernables de Jericho”. Jak się okazało były WWE Superstar odnalazł t-shirt z takim nadrukiem w Hot Topic w Tampie. W ostatnim czasie Y2J poinformował o swoim powrocie do federacji New Japan Pro Wrestling, aby ponownie zmierzyć się z Tetsuya Naito podczas Dominion, a na szali zostanie postawiony IWGP Intercontinental Championship.

» Niesamowitym osiągnięciem może pochwalić się Kazuchika Okada, czyli obecny IWGP Heavyweight Champion. Wrestler za pośrednictwem Twittera poinformował, że wczoraj minęło 700 dni od momentu, kiedy stał się posiadaczem wyżej wymienionego mistrzostwa. Okada jest obecnie rekordzistą pod względem najdłuższego panowania, a na drugim miejscu uplasował się Shinya Hashimoto (489 dni):

» W poniższym materiale wideo przedstawiony został WWE 205 Live Superstar, Mustafa Ali, który zastanawiał się nad niedawno zakończonym tournee WWE po Europie. Ali stwierdził, że jego misją było zaprezentowanie światu, czym tak naprawdę jest dywizja WWE Cruiserweight, za którą jest gotów przelać krew i łzy.