Chris Jericho przeniesiony do sekcji WWE Alumni, Rusev vs Shinsuke Nakamura na Royal Rumble 2019?, Heavy Machinery wystąpili na SmackDown Live

» Chris Jericho został przeniesiony do sekcji Alumni, po tym jak dowiedzieliśmy się o jego dołączeniu do federacji All Elite Wrestling. Wygląda na to, że Y2J zadebiutuje w AEW podczas pierwszego wydarzenia o nazwie „Double Or Nothing”, które odbędzie się 25 maja w Las Vegas. We wcześniejszym newsach informowaliśmy Was, o tym że Chris Jericho stwierdził, że zamierza przez długi czas współpracować z nowo powstałą organizacją.

» Konflikt pomiędzy nowym WWE United States Championem Rusevem i Shinsuke Nakamurą kontynuowany był na wtorkowym SmackDown Live. Rusev obarczył winą swojego rywala za, to co spotkało jego żonę, Lanę w zeszłym tygodniu. Z tego względu żona mistrza nie pojawiła się w telewizji, żeby jej rzekoma kontuzja sprzedała się. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy na Royal Rumble dojdzie do starcia rewanżowego o WWE United States Title pomiędzy wrestlerem z Bułgarii, a wrestlerem z Japonii. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z konfrontacji wcześniej wymienionych gwiazd:

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka SmackDown Live w Jacksonville odbył się dark tag team matchu, w którym Tucker Knight oraz Otis Dozovic z Heavy Machinery pokonali The Colons. Heavy Machinery wkrótce pojawią się w głównym rosterze WWE, ale wciąż nie wiadomo, czy będziemy oglądać ich na SmackDown Live, czy Monday Night RAW.