Chris Jericho w podcaście Steve’a Austina, Kto bookował RR Match z udziałem mężczyzn?, Seth Rollins ucina spekulacje, Niespoilerowane wydarzenia z tapingów NXT, Mocna końcówka ostatniego Impact Wrestling

» Chris Jericho gościł ostatnio w podcaście Stone Cold Steve’a Austina w którym opowiedział o kilku ciekawych kwestiach. Wspomniał m.in to, że niełatwo było stać się gwiazdą WWE po tym jak wcześniej było się w WCW, jednak mu udało się przyciągnąć odpowiednią uwagę. Zdradził też dawną sytuację zza kulis, kiedy Gene Okerlund miał przeprowadzać wywiad z Lexem Lugerem, ale ten przebywał akurat na siłowni więc wzięto w zastępstwie Chrisa Jericho. Ten był nieprzygotowany, jednak Okerlund poprowadził go i Y2J stworzył całkiem przyzwoite promo za którym w przyszłości szły kolejne. Wypowiedział się również o jego talk show – Highlight Reel:

„Moim założeniem, kiedy zaczynałem Highlight Reel było stać się jak Gene Okerlund. Chciałem mieć gości bez scenariusza, aby wykazali się swoim promo.”

Zdaniem Jericho tego brakuje obecnie w WWE. Jak sam mówi, przydałoby się dać kilka minut zawodnikom z rosteru, aby sami wykazali się przed mikrofonem. Wpływa to także na oddziaływanie publiczności, której niekoniecznie zawsze podoba się to co jest w scenariuszu.

» Jeśli jesteście ciekawi kto był odpowiedzialny za tegoroczne Royal Rumble Match z udziałem mężczyzn to śpieszymy z odpowiedzią. Wspomniane starcie bookowali Vince McMahon, Jamie Noble i Michael „PS” Hayes. Pomagał im w tym Pat Patterson. Podobało Wam się tegoroczne show?

» Ostatnio w Internecie pojawiły się spekulacje, jakoby to Seth Rollins miał mieć problem z plecami. Obecny RAW Tag Team Champion postanowił skomentować doniesienia za pośrednictwem Twittera. Uspokoił on wszystkich twierdząc, że z jego plecami jest wszystko ok. Całość zwieńczył hashtagiem #fakenews.

» Jak zostało ogłoszone na tapingach NXT TV ostatniej nocy, wkrótce powróci turniej Dusty Rhodes Tag Team Classic. Wszystko wskazuje na to, że zwycięzców turnieju poznamy podczas gali Takeover: New Orleans, która odbędzie się w trakcie weekendu WrestleManii 34. Pierwsze teamy jakie zostały ogłoszone to The Forgotten Sons oraz Steve Cutler & Wesley Blake.

» Na tapingach znalazły się też Kairi Sane, Dakota Kai i Candice LeRae, jednak nie dostały one żadnej walki w ringu. Być może zmieni się to dzisiejszej nocy, gdyż nagrania NXT trwają dwa dni:

» Z okazji 31 urodzin najnowszego nabytku World Wrestling Entertainment – Rondy Rousey, sam prezes federacji Vince McMahon złożył jej życzenia za pośrednictwem Twittera:

» Na koniec spoiler z najnowszego odcinka Impact Wrestling:

Podczas segmentu Eli Drake’a i Chrisa Adonisa do federacji powrócił Austin Aries. Wyzwał on do walki obecnego mistrza, a ten wymyślając sprytny plan wezwał sędziego, aby rozpoczął pojedynek. Oszołomiony uderzeniem pasem mistrzowskim chwilę wcześniej przez Adonisa, Austin Aries zdążył jednak skontrować i w niecałą minutę zakończył walkę pokonując Drake’a i zostając nowym mistrzem.

Impact Wrestling pogratulowało Ariesowi na Twitterze, jednak sam zawodnik skomentował, że nie chce uznawać się za Impact World Heavyweight Championa i jako mistrz zmienia nazwę tytułu na Impact World Championship.

Jak widzicie, Impact Wrestling zaznaczył, że jest to dopiero początek i rok 2018 będzie obfitował w wiele ciekawych rzeczy.