Chris Jericho opowiada o współpracy z AJ Stylesem, Zapowiedź środowego Live Eventu WWE NXT, Zapowiedź walki Brocka Lesnara z Goldbergiem, Sheamus na temat debiutu Tima Wiese w ringu WWE, Debiut The Undertakera na SmackDown

» WWE Superstar Chris Jericho udzielił wywiadu dla The UK Sun, w którym wypowiedział się na temat feudu prowadzonego z AJ Stylesem:

”Na początku trzeba przejść przez okres przejściowy. Cieszę się, że udało mi się pomóc mu. Myślę, że WWE mogło nie wiedzieć jak dobrym on był zawodnikiem zanim pojawił się w ringu WWE. Nikt nie miał okazji z nim współpracować przede mną i nikt nie wiedział, że on jest aż tak dobry. Po niespełna dwóch miesiącach wszyscy dowiedzieli się jak świetnym zawodnikiem jest AJ Styles. On jest świetnym wykonawcą, posiada świetny charakter. Jestem z niego dumny, nawet nie chce sobie wyobrazić tego na jakim poziomie będzie on w przyszłym roku”.

» W najbliższą środę w The Theatre w Madison Square Garden odbędzie się WWE NXT Live Event, podczas którego w walce wieczoru otrzymamy six man tag team match:
Samoa Joe & The Revival vs DIY & Shinsuke Nakamura.
Z tego co wiemy to oprócz wyżej wymienionej szóstki podczas eventu pojawią się:
WWE NXT Women’s champion Asuka, Bobby Roode, Cedric Alexander, Ember Moon, Eric Young, No Way Jose, Nikki Cross, Roderick Strong i Tye Dillinger.

» Po 12 latach Bill Goldberg powraca do WWE tylko po to, aby zmierzyć się z Brockiem Lesnarem na najbliższej gali PPV Survivor Series. Poniżej przedstawiamy zapowiedź tego pojedynku:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTube pojawił się materiał wideo z debiutu Tima Wiese w ringu WWE, który miał miejsce w Monachium podczas wycieczki WWE po Europie. Warto dodać, że Tim Wiese wystąpił w drużynie z Sheamusem i Cesaro:

» Poniżej przedstawiamy wypowiedź Sheamusa odnośnie debiutu byłego bramkarza reprezentacji Niemiec:

» W poniższym nagraniu wideo Triple H i The Undertaker połączyli siły i zmierzyli się z The Rockiem i Stone Coldem podczas SmackDown. Była to debiutancka walka ”Umarlaka” na niebieskiej tygodniówce: