Chris Jericho o zakończeniu współpracy z NJPW, The SAniTY ostrzegają rywali ze SmackDown Live, Jim Ross chwali debiut Rondy Rousey

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat zakończenia współpracy z NJPW:

”Wszystko się zmienia. Czasami wydaje się, że był to dobry pomysł, ale z biegiem czasu mogę stwierdzić, że jestem umiarkowanie zadowolony. Zdałem sobie, że wszystko potoczyło się zupełnie inaczej, nie do końca tak jak chciałem”.

» W ostatnim czasie federacja World Wrestling Entertainment rozpoczęła emisję materiału zapowiadającego pojawienie się członków The SAniTY(Eric Young, Killian Dain oraz Alexander Wolfe) na SmackDown Live. W związku z tym, Wolfe oraz Dain wypowiedzieli się na temat awansu do głównego rosteru WWE:

» WWE Hall of Famer Jim Ross udzielił wywiadu dla MMAJunkie, w którym wypowiedział się na temat debiutu Rondy Rousey podczas WrestleManii 34:

”Wydaje mi się, że debiut Rondy był najlepszą rzeczą w profesjonalnym wrestlingu, z którą miałem do czynienia w mojej ponad 40-letniej karierze. Spójrzcie na jej umiejętności, doświadczenie jeśli chodzi o profesjonalny wrestlingu – były znikome. Hype był niesamowity, oczekiwania były mieszanie, ponieważ niektórzy fani wrestlingu nie byli przekonani co do jej umiejętności. Ja byłem zachwycony tym, co zrobiła i jak świetnie się prezentowała. Ona należy do sportowców tych z gatunku zwycięzców”.