Chris Jericho o sukcesie The List, Zapowiedź filmu dokumentalnego o Goldbergu, PJ Black odnośnie 450 Splash dla Vince’a McMahona

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla ESPN SportsNation, w którym wypowiedział się na temat The List:

”Wprowadziłem listę jeszcze podczas mojego pobytu w WWE i jeśli ktoś zrobił coś złego, to natychmiast na nią trafiał, ale nigdy nie wiadomo czy twój pomysł wypali i zachęci ludzi do oglądania Ciebie. Lista stała się ikoną i najlepiej sprzedawaną rzeczą w sklepie WWE. Moje wspaniałe pojedynki oraz to co robiłem dla WWE przez lata zostało stłumione właśnie przez The List co jest troszkę głupie, ale mimo wszystko cieszy mnie sukces jaki odniosła lista”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź filmu dokumentalnego z udziałem byłego mistrza WWE Universal Billa Goldberga. Premiera filmu będzie miała miejsce 13 listopada w sieci WWE Network:

» Były WWE Tag Team Champion PJ Black wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku podcastu Pancakes and Powerslams Show, w którym wypowiedział się na temat słów jakie powiedział mu Vince McMahon po otrzymaniu 450 Splash:

”Byłem trochę zdenerwowany mimo iż robiłem to chyba z milion razy. To była chyba pierwsza moja akcja, którą powtarzałem wielokrotnie, aby dojść do perfekcji. Ludzie na prawdę nie rozumieją jak ważną osobą jest Vince McMahon, który mimo upływu lat wciąż ma świetną figurę mogę stwierdzić, że jest on kulturystą. Nigdy nie bałem się rozmawiać z nim na ten temat i w pewnym momencie usłyszałem, że wykonałem niesamowitą robotę. To mnie tylko uskrzydliło i zmotywowało do cięższej pracy”.