Chris Jericho nie wystąpi na WrestleManii 33?, Cody Rhodes na temat starcia z Jay’em Lethalem, Trish Stratus opowiada o swojej pierwszej walce, Czy The New Day pobiją rekord Demolition?, Co wydarzyło się po zejściu RAW z anteny?

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że występ WWE Superstara Chrisa Jericho podczas WrestleManii 33 stoi pod dużym znakiem zapytania, ponieważ w kwietniu jedzie w tournee wraz ze swoim zespołem muzycznym Fozzy.

» Cody Rhodes udzielił wywiadu dla portalu WrestleZone, w którym wypowiedział się na temat walki z Jay’em Lethalem podczas ROH Final Battle:

”Byłem trochę zdenerwowany przed debiutem na Final Battle mimo faktu iż w przeszłości miałem okazję kilkukrotnie wystąpić podczas WrestleManii. Zaszczytem było móc zmierzyć się z jednym z filarów federacji Ring of Honor z Jay’em Lethalem. Jestem gotowy na kolejne walki po tym jak zamknąłem usta kilku krytykom”.

» WWE Hall of Famer Trish Stratus udzieliła wywiadu dla Making Their Way to the Ring, w którym wypowiedziała się na temat swojej pierwszej walki:

”Nigdy nie zapomnę mojej pierwszej walki. Moja rywala była o wiele większa niż ja, ale to co się później stało haha :-D. Jestem twardą dziewczyną, więc dobrałam się do tyłka mojej przeciwniczki i wygrałam”.

» WWE RAW Tag Team Champions The New Day (Kofi Kingston, Xavier Woods & Big E) udzielili wywiadu, w którym wyjawili, że przed przejściem do historii jako najdłużej panujący mistrzowie tag team w historii WWE będą musieli pokonać Cesaro & Sheamusa oraz Luke’a Gallowsa i Karla Andersona w Triple Threat Matchu:

» Po zejściu Monday Night RAW z anteny w ringu pojawił się Rusev, który wypowiedział się na temat Enzo Amore oraz Stanów Zjednoczonych przez co zjawił się Big Cass i doszło do brawlu, z którego zwycięsko wyszedł Cass.