Kilka tygodni temu z federacją WWE pożegnały się takie nazwiska, jak: Rusev, Erick Rowan, Zack Ryder, Maria i Mike Kanellis, Kurt Angle oraz Lio Rush.

Chris Jericho komentuje zwolnienia w WWE, Chris Hero – Aktualizacja zbiórki na walkę Tracy’ego Smothersa, WWE powróci do Performance Center

» AEW Superstar Chris Jericho wypowiedział się na temat byłych gwiazd WWE, które chciałby zobaczyć w AEW.

Kilka tygodni temu z federacją WWE pożegnały się takie nazwiska, jak: Rusev, Erick Rowan, Zack Ryder, Maria i Mike Kanellis, Kurt Angle oraz Lio Rush.

W tym momencie jest, to interesująca sytuacja, ponieważ tyle gwiazd zostało zwolnionych. Odszedłem z firmy, która była bardzo dochodowa na wielu różnych poziomach, to wszystko się zatrzymało. Mam nadzieję, że wielu z nich zostanie odpowiednio przyjętych przez różne firmy. Niektóre gwiazdy opuszczą swój kraj. Wiem, co planujemy w AEW. To nie jest mój ster, ale jestem pewien, że wszyscy znajdą się w takim miejscu, do którego powinni przynależeć. Tak się stanie.

Pełny wywiad udzielony przez Y2J dla TV Insider znajdziecie klikając TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE >>>> AEW DARK 28 Kwietnia: Wyniki

» Chris Hero (dawniej Kassius Ohno) przedstawił aktualizację na temat zbiórki pieniędzy dla byłego wrestlera ECW, WCW, WWE Tracy’ego Smothersa.
Hero poinformował, że strona GoFundMe zebrała 12 tysięcy dolarów (celem było zebranie 10 tysięcy) plus 2,5 tysięcy ze sprzedaży koszulek Pro Wrestling Tee.

Chcę podziękować KAŻDEMU, kto przekazał darowiznę Tarcy’emu Smothersowi. Zdobyliśmy ponad 12 tysięcy dolarów i dodatkowo 2500 z koszulek.

W grudniu ubiegłego roku Smothers wyjawił, że zdiagnozowano u niego chłoniaka w stadium III. W związku z tym, Chris Hero założył stronę GoFundMe 1 kwietnia 2020, aby wesprzeć byłego ECW World Tag Team Championa. Do zbiórki dołączyli się między innymi: Chris Jericho, Mick Foley, Jimmy Jacobs, Scott D’Amore, Sami Zayn, Steve Corino oraz Joey Ryan.

» Podobno w środę zakończy się nagrywanie tapingów telewizyjnych WWE NXT w Full Sail University. Piątkowy odcinek SmackDown na Fox został nagrany w ubiegłym tygodniu, wraz z odcinkiem Money in the Bank go home, którego emisja nastąpi 8 maja. Wczoraj zostało nagrane ostatnie RAW przez PPV Money in the Bank. Gala ta zostanie wyemitowana w sieci WWE Network 10 maja. Taką informacje podaje The Wrestling Observer Newsleter.
Według Pro Wrestling Sheet oficjele WWE wkrótce zrewidują swój program telewizyjny i rozpoczną nagrywanie kolejnych tapingów RAW, NXT oraz SmackDown. Taka sytuacja wynika z panującej pandemii koronawirusa. Po środowych nagraniach NXT w Full Sail University, WWE powróci do Performance Center.