Chris Jericho: „AEW Dynamite jest prawdziwym zwycięzcą w środowej wojnie ratingowej”, Jake Hager zawieszony na 10 dni

» Jak informowaliśmy wczoraj na Facebooku, NXT Great American Bash na USA Network obejrzało 792,000 widzów, natomiast AEW Fyter Fest na TNT 748,000 widzów. Oznacza to, że AEW drugi raz z rzędu ponosi porażkę jeśli chodzi o wyniki oglądalności, a nie zapowiada się na to, żeby za tydzień miało się coś zmienić, gdyż wiele fanów na pewno przyciągnie walka Keitha Lee z Adamem Colem. Porażki nie odczuwa jednak pierwszy All Elite Wrestling World Champion Chris Jericho. Oto co napisał na Twitterze:

„Oto lekcja na temat ratingów telewizyjnych dzieci. Ostatniej nocy AEW było NUMEREM 6 w demografii 18-49. Dla sieci telewizyjnych i reklamodawców liczy się TYLKO ta liczba, a byliśmy lepsi o 31% w tym obszarze! Więc raz jeszcze AEW Dynamite jest PRAWDZIWYM zwycięzcą w środowej wojnie ratingowej!”

» Tymczasem AEW ogłosiło, że zawiesza na 10 dni Jake’a Hagera i nakłada na niego nieujawnioną kwotę pieniężną. Jest to spowodowane tym, że podczas pierwszej części Fyter Fest, Hager znokautował sędziego. Zawieszenie jest oczywiście storyline’owe.