Z kim chce zmierzyć się Bayley na WM 35?, Eli Drake o byciu mistrzem Global GFW, The Young Bucks pytają o YES Chant, Komentarz Johnny’ego Gargano po NXT TV

» WWE RAW Women Bayley udzieliła wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard’s Week In Wrestling, w którym wypowiedziała się na temat planów dotyczących WrestleManii 35:

”Mam w głowie plan dotyczący WrestleManii 35. Chciałabym zmierzyć się z Sashą Banks one on one bądź wystąpić w Fatal Four-Way Matchu z udziałem Sashy Banks, Becky Lynch oraz Charlotte Flair. To moje największe marzenie i mam nadzieję, że ono się spełni na WrestleManii 35”.

» Global Force Wrestling Global Champion Eli Drake udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard‘s Week In Wrestling, w którym wypowiedział się na temat bycia mistrzem GFW:

”Kiedy dowiedziałem się o decyzji dotyczącej mojej przyszłości oraz mojego panowania jako Global Championa postanowiłem nie poddawać się i dołożyć jeszcze więcej wysiłku, gdyż nie można zaprzestać ciężkich treningów, które i tak w przyszłości przyniosą efekt. Właśnie podwoiłem swój trening i w ostatnim tygodniu aż trzy dni spędziłem w ringu, gdyż chciałem aby moja kondycja oraz praca za mikrofonem się polepszyła”.

» The Young Bucks za pośrednictwem Twittera wysłali zapytanie do Generalnego Managera SmackDown Live Daniela Bryana odnośnie używania chantu ”YES!”:

» W poniższym materiale wideo były NXT Tag Team Champion Johnny Gargano wypowiedział się na temat zwycięstwa odniesionego nad Riddickiem Mossem podczas wczorajszego odcinka NXT TV, a także o wyzwaniu rzuconym przez Tino Sabbatelliego, z którym zmierzy się w przyszłym tygodniu: