Wyniki live eventu WWE w Australii, Charlotte w walce wieczoru WrestleManii?, Undertaker zapowiedziany na RAW przed SummerSlam, Kontuzja divy NXT i wiele więcej!

» Zaczynamy od wyników wczorajszego live eventu WWE, który odbył się w Melbourne, w Australii:

Show rozpoczęło się od video, w którym Triple H wprowadził Shawna Michaelsa jako generalnego managera.

NXT Championship Match
Finn Balor def. Neville

Singles Match
Fandango def. Adam Rose

Singles Match
Luke Harper def. R-Truth

Singles Match
Randy Orton def. King Barrett

Następnie odbył się segment z udziałem Bo Dallasa i Shawna Michaelsa, w którym ten pierwszy otrzymał Sweet Chin Music.

Tag Team Match
Emma & Natalya def. The Bella Twins

Singles Match
Cesaro def. Kevin Owens

Steel Cage Match o pas WWE World Heavyweight Championship
Seth Rollins def. Dean Ambrose

» Charlotte w jednym z wywiadów wyznała, że jej celem jest wystąpienie w walce wieczoru WrestleManii. Oto co dokładnie powiedziała:

„To jest rewolucja, zmieniamy zasady gry. To mój cel. Wystąpię w main evencie WrestleManii.”

Jak więc widać, córka Rica Flaira jest bardzo zmotywowana, jednak jak dotąd żadna diva nie wystąpiła w walce wieczoru największej sceny roku. Czy uda się to Charlotte? Będzie ciężko.

» Po najbliższym Monday Night RAW na WWE Network zostanie wyemitowany specjalny 30-minutowy materiał video poświęcony rywalizacji Brocka Lesnara i Undertakera. Film będzie nosić nazwę „Undertaker vs. Lesnar: One On One” i z tego co wiemy, to różne gwiazdy WWE będą omawiać nadchodzące starcie Bestii z Grabarzem na SummerSlam.

» A, co do Undertakera to został on oficjalnie zapowiedziany na ostatnie RAW przed SummerSlam. Tym samym będzie to pierwszy występ „Zmarłego” w Minneapolis od 3 lat. Na te samo RAW zapowiedziany jest także Brock Lesnar, który przecież pochodzi z Minneapolis, a więc na pewno będzie mógł liczyć na duże wsparcie od widzów.

» Pamiętacie króliczka Adama Rose’a? Ostatnio jakiś fan zapytał się tego właśnie wrestlera co się stało z The Bunnym, na co Rose mu odpowiedział:

„Mieszka teraz na farmie i jest szczęśliwy.”

A, więc chyba na jego powrót do WWE nie ma co liczyć 😉

» WWE nadało dwóm zawodnikom z NXT nowe ring name’y. Axel Tischer reprezentujący Niemcy będzie nazywał się Alexander Wolfe, natomiast Mike Rallis od teraz występować będzie jako Riddick Moss.

» Natomiast co do NXT, to podczas piątkowego live eventu, diva Billie Kay znana wcześniej jako Jessie McKay doznała poważnego urazu. Otóż uczestniczyła ona w Tag Team Matchu – Billie Kay & Carmella vs Eva Marie & Dana Brooke i podczas walki jej nos zaczął mocno krwawić. Walka została przerwana, a jej rezultat ogłoszony jako „no contest”. Prawdopodobnie doszło do tego, gdy Dana Brooke uderzyła ją niefortunnie w nos i tym samym go złamała. Billie po gali oświadczyła na Twitterze, że jest już w porządku. Następnie PWInsider wyjawił, że nie był to, aż taki poważny uraz, a walkę przerwano z powodów bezpieczeństwa, gdy tylko zobaczono dużą ilość krwi. Zawodniczce życzymy szybkiego powrotu do odzyskania sił!

» Wczoraj informowaliśmy o poważnej operacji Jerry’ego Lynna, a już dzisiaj został on ‚zwolniony’ ze szpitala i obecnie odpoczywa w swoim domu w Nashville. Jak informuje PWInsider, lekarze byli bardzo pozytywni po operacji.