Charlotte o możliwej walce z Rondą Rousey na WM34, Co działo się z Enzo na 205 Live?, Ratingi SD Live i fatalna frekwencja na tej gali, Tweety Kurta Angle’a- Nia Jax

» Poniżej mamy wideo, w którym Charlotte Flair promuje swoją nową książkę „Second Nature”. Charlotte wypowiedziała się również o możliwej walce z Rondą Rousey na Wrestlemanii 34. Sama Charlotte mówi, że decyzja leży po stronie Rondy i WWE, choć ona ma nadzieje, że do walki dojdzie.

» Dzisiejsze 205 Live zostało rozpoczęte przez nowego Cruiserweight Championa Enzo Amore, który sprzedawał storylinową kontuzję. Zostało również pokazane to co wydarzyło się po zakończeniu RAW, czyli całą sytuację z Braunem Strowmanem i obijaniem mistrza przez roster 205 Live.

» SmackDown Live w tym tygodniu zostało obejrzane przez 2.542 miliony odbiorców. Jest to wzrost wobec zeszłego tygodnia, gdzie ratingi wskazywały jedynie 2.510 milionów. Prawdopodobnie wzrost oglądalności był spowodowany zbliżającą się galą Hell In a Cell.

» Dzisiejsze SmackDown Live w Glendale, Arizona było wielką klapą jeżeli chodzi o frekwencje. Hala była prawie pusta, co rodzi duże problemy dla oficjeli. Poniżej zdjęcia jak wyglądała frekwencja na tej gali:

 

» Kurt Angle został zapytany na twitterze dlaczego WWE ogłasza przed walkami wagę Nia’i Jax, jako jedynej z całej dywizji kobiet. Kurt odpowiedział:

Tak Nia odpowiedziała na tego tweeta: