Charlie Haas wkrótce powróci do WWE?, Bobby Roode pretendentem do pasa United States?, Znamy datę oraz miejsce gali Survivor Series 2018

» Oficjele WWE rozmawiają z byłym zawodnikiem WWE w sprawie jego powrotu do federacji, gdyż chcą, aby Charlie Haas nawiązał współpracę z Sheltonem Benjaminem, z którym zna się od wielu lat oraz Chadem Gablem.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

Co o tym sądzicie? Czy już wkrótce powstania trzyosobowa drużyna na SmackDown?

» Coraz częściej mówi się o tym, że były mistrz NXT Bobby Roode po gali Survivor Series rozpocznie feud z Baronem Corbinem o WWE United States Championship co może oznaczać skuteczną obronę pasa mistrzowskiego ze strony ‚Samotnego Wilka” w najbliższych tygodniach.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

Myślicie, że taki feud będzie miał miejsce na SmackDown?

» W dniu wczorajszym federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o tym, że przyszłoroczna gala PPV Survivor Series odbędzie się w Los Angeles w Staples Center. Fani natomiast w dniach od 17 do 20 listopada będą mogli zobaczyć NXT TakeOver, Survivor Series oraz tygodniówki RAW i SmackDown.

Łukasz Dobrowolski 2017-11-17 11:08:00
| |

Feud Corbin vs Roode mam nadzieję że będzie na Clash of Champions, ale chciałbym aby pierwsza obrona byłą skuteczna przez Barona a dopiero w rewanżu Bobby odebrałby pas United Stated Champion "Samotnemu Wilkowi". Takie rozwiązanie byłoby najlepsze, gdyż konflikt obu panów mógłby być bardziej ciekawy i interesujący.