Cena/Owens, Samoa Joe wraca do ROH, heat na Dolpha Zigglera i wiele więcej!

* Początkowo planowano, by feud Kevina Owensa z Johnem Ceną odbył się w okolicach lata, ale postanowiono przyspieszyć ten proces ze względu na promocję NXT Takeover: Unstoppable i próbę skuszenia fanów na WWE Network, które do końca maja jest darmowe. Federacja ma oczywiście wielkie plany wobec Owensa.

* Jak widzieliśmy na RAW, Cody Rhodes wdał się w sprzeczkę z aktorem Stephenem Amellem (znanym z serialu “Arrow”), który był obecny wśród publiczności podczas show. Całkiem możliwe, ze rozwinie się z tego jakiś angle.

* Kiedy RAW zeszło z anteny, Randy Orton zmierzył się w ringu z Brayem Wyattem i pokonał go po RKO.

* gwiazda WWE oraz wokalista zespołu Fozzy – Chris Jericho – padł ofiarą ataku hackerskiego na swojego twittera. Zostały już one usunięte, ale zawierały wulgarne treści obrażające jego osobę, Triple H’a oraz całą federację Vince’a McMahona. Poniżej przykład takiego wpisu:

Bez tytułu

* Na najbliższe SmackDown poprzedzającym Elimination Chamber zapowiedziana została walka pomiędzy Rusevem i Rybackiem.

* Samoa Joe dopiero co zadebiutował w NXT, a już zapowiadany jest jego powrót do ROH, który nastąpi 20 czerwca tego roku. Jak wiemy, wrestler mimo podpisanego kontraktu z WWE może występować w innych federcjach niezależnych, oczywiście pod warunkiem, że nie będą to występy telewizyjne.

* Dolphowi Zigglerowi nałożono dziesięć szwów po incydencie jaki miał miejsce podczas Payback, kiedy to Ziggler po wykonaniu headbutta rozciął sobie skórę i zaczął mocno krwawić. Wygląda na to, że zebrał spory heat w szatni a jego zachowanie zostało uznane za głupie i lekkomyślne.

* Mówi się, że Triple H bardzo wierzy w Tysona Kidda oraz Cesaro i całkiem możliwe, że wkrótce po rozpadzie ich tag-teamu otrzymają całkiem solidny push. Niewykluczone, że stanie się tak już pod koniec lata.

* Na wwe.com pojawiła się ankieta, w której możemy zagłosować czy naszym zdaniem Seth Rollins zasługuje by używać finishera Triple H’a – Pedigree. Na moment pisania tego newsa oddano ponad 25 tys. głosów i zdecydowana większość (71%) jest przeciwna takiemu pomysłowi.

* Krążyłyby plotki, jakoby była WWE Diva Sunny poszła w ślady Chyny i rozpoczęła pracę w filmach dla dorosłych. Tammy Lynn Sytch (prawdziwe imię i nazwisko) postanowiła skomentować sprawę i zaprzeczyła, jakoby już podjęła taką decyzję i rozpoczęła negocjacje dotyczące kręcenia tych “filmików”. Powiedziała też, by nie wierzyć wszystkiemu co przeczyta się w internecie.

* Na youtube już tego lata powraca program WWE Warehouse. Joey Styles poinformował za pomocą twittera, że kręcone są obecnie nowe odcinki.

* Zostając przy Stylesie i jego twitterze – porównał on tam aktualne NXT do original ECW, tylko pozbawione tej krwawej przemocy. Przyznał, że to uwielbia.

* Aktualna karta na WWE Elimination Chamber:

WWE World Heavyweight Championship
Seth Rollins (C) vs. Dean Ambrose

Intercontinental Championship Elimination Chamber Match
Sheamus vs. Ryback vs. R-Truth vs. King Barrett vs. Rusev vs. Dolph Ziggler

Tag Team Championship Tag Team Elimination Chamber Match
The New Day (Big E, Kofi Kingston and Xavier Woods) (c) vs. The Lucha Dragons (Kalisto and Sin Cara) vs. Tyson Kidd and Cesaro (withNatalya) vs. The Prime Time Players (Darren Young and Titus O’Neil) vs. The Ascension (Konnor and Viktor) vs. Los Matadores (Diego andFernando) (with El Torito)

John Cena vs. Kevin Owens

Neville vs. Bo Dallas

Divas Championship Triple Threat Match
Nikki Bella (with Brie Bella) (c) vs. Paige vs. Naomi (with Tamina)