Cena w Tough Enough, powody odejścia Mysterio z WWE, Bound for Glory, taping SmackDown

* United States Champion John Cena pojawi się w przyszłotygodniowym odcinku Tough Enough. John nie pojawił się w telewizji w tym tygodniu po tym, jak Seth Rollins złamał mu nos podczas RAW, wykluczony jest także z australijskiego touru. Wciąż jednak planowany jest jego pojedynek z mistrzem WWE na Summerslam.

* Jak informowaliśmy wczoraj, Seth Rollins wyzwał Johna Cene do pojedynku „zwycięzca bierze wszystko” podczas SummerSlam. Na wwe.com pojawiła się ankieta, w której 84% głosujących, uznało, że John powinien zaakceptować wyzwanie, a 16% – że powinien zrzec się najpierw swojego tytułu.

* Poniedziałkowy odcinek RAW obejrzało przed telewizorami 3.702 milionów widzów, co jest skokiem w porównaniu z poprzednim tygodniem (3.671), mimo iż na tygodniówce nie pojawił się John Cena. Podział na godziny:

I – 3.739 oglądających
II – 3.695
III – 3.671

* Na wczorajszych tapingach SmackDown zadebiuotował nowy catchphrase New Day. Według jednego z fanów brzmi on tak: „”Ayyye, we want some New Day!”. Publiczność zgromadzona w hali chantowała go razem z członkami stajni.

* Rey Mysterio udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyjaśnił powody jego odejścia z WWE. Była to rodzina, z którą chciał spędzić więcej czasu niż mógł podczas pracy w tej federacji, w innym wypadku byłby gotów nadal tam występować. Teraz jednak nie chce być zostawać zajęty przez dłuższy okres. Oczywiście niczego nie żałuje, nie spodziewał się kiedyś, że będzie mógł osiągnąć tak wiele. Po prostu w trakcie pracy nie mógł skupić się na niczym spoza WWE, a teraz widzi ile jest szans wokół.

* Poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących WWE 2k16. Do gry powrócą stypulacje – ladder, tornado tag i handicap match. W trybie MyCareer gracz będzie miał możliwość przejść przez wszelkie szczeble kariery, które pozwolą zostać Hall of Famerem. Będzie można stworzyć divę, arenę, show czy pas. Za stołem komentatorskim zasiądą Michael Cole, JBL i Jerry Lawler. AS

* W dniu dzisiejszym oficjalnie ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczne TNA Bound for Glory, które odbędzie się czwartego października w Concord.

* Po zakończeniu długiej pracy nad tapingami Dixie Carter zorganizowała przyjęcie, na którym podziękowała wrestlerom za ich ciężką pracę. Powiedzieli oni, że będą gotowi na następne tapingi po październikowej gali.

* UWAGA! SPOILER Z TAPINGU SMACKDOWN, CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

Bray Wyatt zaakceptował wyzwanie Romana Reignsa i wraz z Lukiem Harperem zmierzy się przeciwko Reignsowi i Deanowi Ambrose’owi na Summerslam.