Carmella obroni tytuł na MITB?, Aktualizacja samobójstwa i śmierci byłego wrestlera ECW, Kolejny singiel R’Trutha

» Tymczasem na Twitterze doszło do kolejnej konfrontacji słownej z udziałem Asuki oraz WWE SmackDown Women’s Champion Carmelli. Panie zmierzą się ze sobą 17 czerwca podczas gali PPV Money in the Bank. Na obecną chwilę plany zakładają, że w tym starciu dojdzie do ingerencji kogoś z zewnątrz.

» W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że były wrestler ECW zamordował swoją żonę, a następnie popełnił samobójstwo. Poniżej przedstawiamy najnowszą aktualizację w tej sprawie, która została opublikowana przez policję:

”Decydenci byli małżonkami. Rodzina Williamsów zamieszkiwała przy 302 North Five Points Road. Oboje zmarli w wyniku ran postrzałowych. Wstępne badania potwierdzają, że Stephanie Williams została zastrzelona przez swojego męża. Charles Williams postrzelił się śmiertelnie”.

» WWE Superstar R’Thuth ma nowy singiel hip-hopowy o nazwie “That’z Endurance”, który wkrótce pojawi się w WeOneRadio. W tym roku wrestler zniknął z telewizji z powodu kontuzji barku, ale mimo wszystko został on dołączony do rosteru SmackDown Live podczas Superstar Shakeup.