Były zawodnik WWE debiutuje w ROH, ROH zapowiedziało pierwszą walkę na Final Battle, Kontuzja zawodnika WWE UK, Kolejny „beat-up” dla Jamesa Ellswortha

» Ring of Honor wypuściło filmik z udziałem Simona Gotcha, który od teraz będzie Simonem Grimmem. Grimm zadebiutuje podczas live eventu na Florydzie w ten weekend. Wygląda na to, że będzie miał gimmick osoby związanej z MMA.

SIMON GRIMM PREVIEW

SIMON GRIMM makes his Ring of Honor debut this weekend in Florida #WatchROH

Opublikowany przez Ring of Honor Wrestling na 9 listopada 2017

» ROH ogłosiło również pierwszą walkę na galę Final Battle, która odbędzie się 15 grudnia w Nowym Jorku. ROH World Champion Cody podejmie Daltona Castle’a. ROH zapowiadało nam tą walkę od kilku miesięcy. Małe przypomnienie: Castle chciał title shota, Cody zaatakował go i wykluczył go na kilka miesięcy. Podczas Global Wars tour w zeszłym miesiącu, Cody zrobił sobie zdjęcie z fanem w masce, który okazał się Daltonem co doprowadziło do ataku na mistrza.

» Zawodnik WWE Wolfgang doznał kontuzji podczas live eventu w Aberdeen ( Szkocja ). Przegrał on wtedy w walce z WWE UK Championem Petem Dunnem. Wolfgang został zdjęty z karty walk dzisiejszego PROGRESS Wrestling „Chapter 57”, gdzie miał zawalczyć z Dougiem Williamsem. Na razie nie wiadomo nic więcej o kontuzji, jak również o dacie powrotu Wolfganga do ringu.

» Na koniec mamy kolejne „obijanie” Jamesa Ellswortha na live evencie w Nottingham: