Były wrestler WWE powraca do firmy, Sheamus opowiada o powrocie po kontuzji, Konnan zaatakowany na tapingu Impact Wrestling

» Były WWE Superstar Sylvain Grenier powrócił do federacji WWE, jako backstage agent. Grenier w rozmowie dla TVA Sports wyjawił, jak doszło do spotkania z Kevinem Dunnem, które doprowadziło do powrotu do WWE:

“Kiedy WWE przyjechało do Montrealu w kwietniu 2019 roku poszedłem spotkać się z Kevinem Dunnem, aby poprosić go o zdjęcia z czasów, kiedy wygrałem tytuły mistrzowskie tag team w Bell Center. Potrzebowałem tego do mojego nowego programu fitness. Zaczęliśmy rozmawiać o różnych rzeczach i powiedział mi, że firma szuka agentów. Właśnie urodziło mi się dziecko, pracowałem nad swoim programem. Dowiedziałem się, że wszystko się zmieniło. WWE zaprosiło mnie na premierę SmackDown na Fox w Los Angeles, gdzie podpisaliśmy umowę”.

» Po 9 miesiącach nieobecności do ringu WWE powrócił Sheamus, który w rozmowie dla talkSPORT wyjawił, że większa część jego nieobecności była spowodowana brakiem planów na jego postać:

“Prawda jest taka, że nie mogłem pogodzić się z możliwością zakończenia kariery wrestlera. Są rzeczy, które wpadają Ci do głowy, takie jak wątpliwości sugerujące coś co może się wydarzyć. Po WrestleManii poczułem, że się wypaliłem. Ja i Cesaro tworzyliśmy świetny tag team, ale czułem, że trzeba coś zmienić. Uważam, że nie było wtedy dla nas żadnego kierunku. Oboje byliśmy wypaleni. Potem powróciliśmy na RAW po WrestleManii. Nie czułem się świetnie, tak jak kiedyś. Bardzo dobrze mi się współpracowało z Cesaro, stworzyliśmy dziedzictwo razem z The Bar i nie chce tego umniejszać. Czasami dobrze jest uciec na chwilę, ale czuję że jako singiel jest wiele do osiągnięcia, chociażby mistrzostwo IC. Zmieniłem swój tryb odżywiania, zacząłem odpowiednio ćwiczyć. Jestem osobą obserwującą, która chce dokonać odważnej zmiany i zacząć działać. Za każdym razem, gdy pojawiam się w ringu, to chcę udowodnić wszystkim, jak dobrym wrestlerem jestem i co mogę osiągnąć”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo widzimy kłótnię Konnana z Psicosisem II (Juan Ebodio Gonzalez), do której doszło podczas tapingów Impact Wrestling TV w Mexico City. W trakcie agresywnej wymiany słów Gonzalez uderzył Konnana w twarz. W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Meltzer wyjawił, że Gonzalez czuł, że powodem nieobecności w federacji AAA jest Konnan, który odgrywa bardzo ważną rolę w zespole odpowiadającym za booking wrestlerów w AAA.