Były bokser w AEW, Groźby w kierunku Lany i Bobby’ego Lashley’a, Historyczna gala w Afryce i sukces byłej mistrzyni WWE Divas

» All Elite Wrestling podpisało kontrakt z byłym olimpijczykiem w boksie – Anthony’m Ogogo. Anglik obecny był na gali Southside 9th Anniversary na którą zawitali również gwiazdy AEW. Doszło tam do konfrontacji Ogogo z MJF’em, czego finałem był nokautujący cios od boksera. Następnie Cody ogłosił, że brązowy medalista z Igrzysk Olimpijskich z 2012 roku dołączył do ich rosteru. Na Twitterze napisał:

„Jestem podekscytowany tym podpisaniem. Anthony będzie naszym pierwszym projektem rozwojowym. Ci którzy śledzili jego karierę bokserską i widzieli go na olimpiadzie z przyjemnością będą mogli zobaczyć jego pasję i etykę pracy w przygotowaniach do wrestlingu. Witaj, Anthony!”

» Ciekawych wypowiedzi udzieli ostatnio Bobby Lashley i Lana. W związku z ich wspólnym storylinem, jak mówią, dostają wiele negatywnych komentarzy, a nawet gróźb. „Dostaję naprawdę, naprawdę wredne, okropne komentarze”, powiedziała Lana. „Ludzie mówią mi okropne słowa. Są naprawdę podli.” – dodała.

» Podczas dzisiejszej gali Slamforce Africa w Południowej Afryce, była mistrzyni WWE Divas Celeste Bonin (Kaitlyn) sięgnęła po pas Slamforce Africa Women’s Championship. Było to historyczne wydarzenie dla tej federacji, ponieważ po raz pierwszy transmitowane na Fite TV. Bonin walczyła z Katie Forbes oraz Black Widow.