Byli Tag Team Champions opuszczą WWE po wygaśnięciu umowy?!

Pojawiają się spekulacje, że Luke Gallows i Karl Anderson mogą opuścić WWE jeszcze w tym roku. Według PWInsider, Gallows i Anderson odrzucili wielomilionowe kontrakty z WWE. Mówi się, że Good Brothers planują opuścić WWE, gdy wygasną ich obecne kontrakty.

Odnotowano w grudniu, że ich kontrakt upłynie pod koniec września 2019 roku, ale wtedy sądzono, że będą chcieli ponownie podpisać kontrakt, zamiast powracać do New Japan Pro Wrestling. Było to przed pojawieniem się na rynku AEW.

Urzędnicy WWE zazwyczaj długo czekają z podpisywaniem nowych kontraktów. Gallows i Anderson odbyli wiele spotkań z urzędnikami, ale w ciągu ostatnich kilku dni wyszło na jaw, że odrzucili nowe oferty. Chcą opuścić WWE, ponieważ nie są zadowoleni z tego, jak zostali wykorzystani w ostatnich latach.

Zauważono również, że Gallows i Anderson pojawiają się w telewizji, ale obecnie nie są oni bookowani na live eventy. Jedno z źródeł zgłosiło PWI, że zostali oni usunięci z tourów po początkowych spotkaniach kontraktowych, które nie doprowadziły do ​​nowej umowy między obiema stronami.

„Good Brothers” rzadko są obecnie prezentowani w telewizji WWE. Byli mistrzowie RAW Tag Team przegrali z Rusevem i Shinsuke Nakamurą na SmackDown 5 lutego, a następnie przegrali z SmackDown Tag Team Champions Usos na SmackDown 18 grudnia. Nie używano ich zbyt wiele, odkąd trafili na SmackDown z RAW po WrestleManii 34 w zeszłym roku.

Przyszłość Gallowsa i Andersona w WWE była gorącym tematem na backstage’u w tym tygodniu na SmackDown. Chociaż wiele może się zmienić do września, to niektórzy wrestlerzy mówią, że Gallows i Anderson są zdecydowani kontynuować swoją karierę zawodową poza WWE.