Bull James na temat swojej przygody z NXT, Big Van Vader odpowiada na obraźliwe komentarze, Juice Robinson o starciu z Codym Rhodesem, Kto zasługuje na węgiel pod choinkę?, Zdjęcia gwiazd WWE w stroju mikołaja

» Były WWE NXT Superstar Bull James pojawił się gościnnie w podcaście Vince’a Russo, w którym wypowiedział się na słabego gimmicku, który stał się nie wypałem w NXT:

”Zamierzam podsumować tą kwestię w dwóch słowach. A więc tak: Dusty Rhodes. Wszystko stało się w momencie, gdy dowiedzieliśmy się o śmierci Dusty’ego Rhodesa, który znał wszystkich na poziomie osobistym i wiedział w jaki sposób należy postępować. Po jego śmierci wszystko zmieniło się diametralnie, ponieważ kreatywni w WWE nie byli w stanie dorównać w żaden sposób geniuszowi jaki posiadał Dusty i po prostu zepsuli mnie oraz Adama Rose’a”.

» W poniższym materiale wideo 3-krotny WCW Champion Big Van Vader odpowiada na oszczercze komentarze odnośnie jego osoby, które padły z ust UFC Fightera Chaela Sonnena:

» Były WWE Superstar Juice Robinson za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat Cody’ego Rhodesa, z którym zmierzy się podczas gali NJPW Wrestle Kingdom 11:

» Na stronie WWE.com pojawiła się nowa ankieta, w której fani mogą głosować na gwiazdę, która najbardziej zasłużyła sobie na otrzymanie węgla z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W tym momencie prowadzi The Miz(17%) na drugim miejscu plasuje się Charlotte Flair(15%), a na trzecim Rusev(14%). Kliknij tutaj, aby przejść do strony, na której można głosować.

» Poniżej przedstawiamy zdjęcia gwiazd WWE, które przebrały się za mikołaja z okazji świąt Bożego Narodzenia: