Buff Bagwell o pomyśle Erica Bischoffa za czasów WCW, Paige o kontakcie z Nią Jax, Data premiery nowego filmu z Batistą

» Była gwiazda WCW – Buff Bagwell, niedawno wziął udział w podcascie pt. Sitting Ringside, w którym opisał absurdalny pomysł, na jaki wpadł Eric Bischoff.

Bagwell wyjaśnił, że pomysł polegał na tym, aby jego postać zginęła w katastrofie samolotu, a następnie powróciła do WCW jako duch, nawiedzając roster. Pomysł był na tak zaawansowanym poziomie, że Bagwell nawet poinformował swoich bliskich członków rodziny i ostrzegł ich, że mogą zobaczyć go „umierającego” w telewizji.

„100% [prawdy] W MGM Grand odbył się Halloween Havoc, chyba był to ostatni Havoc jaki zrobiliśmy, a [Bischoff] chciał, żebym zginął w katastrofie lotniczej”

„Powiedziałem Eric, nie mógłbym przyprowadzić kamer do szpitala, żeby mnie widzieli? [rannego.] Żartujesz sobie ze mnie? ” Tak więc zamierzał to zrobić.

„Dzwoniłem do moich rodziców i mówiłem:” Hej, no wiesz, przygotujcie się na to, abym was nie przestraszył i tak dalej”. Uprzedziłem moją żonę i wszystkich, dzwoniłem, żeby im o tym powiedzieć, a oni ostatecznie zmienili to w jakiś rodzaj żartu, coś jak prezydent Clinton z maską, czy coś w tym stylu. On chciał, żebym był jak duch po katastrofie lotniczej, to właśnie mi powiedział.

Źródło: Sitting Ringside, Transkrypcja: Wrestling Inc

» Paige rozmawiała z Los Angeles Times, aby pomóc w promowaniu „Fighting with My Family”, który ukaże się 22 lutego. Podczas rozmowy Paige mówiła o swoim bliskim kontakcie z Nią Jax i o tym, jak musiała pomóc Jax po tym, jak uderzyła ona Becky Lynch, powodując u Irlandki złamanie nosa i wstrząs mózgu.

„Musiałam uspokoić Nię, ponieważ mówiła:” Czuję, że wszyscy są na mnie wściekli! „, Przypomniała sobie Paige. „A ja powiedziałam:” Wiesz co? „To tylko podbudowało Becky i to tak bardzo, a ty i tak masz przejść heel turn – więc kogo to obchodzi?”

» Warner Bros. Entertainment ogłosiło, że ich film pt. Dune, w którym główną rolę zagra Dave Bautista, ma ukazać się 20 listopada 2020 roku. Batista ma rozpocząć zdjęcia do filmu w marcu tego roku, ale to nie wyklucza jego powrotu do ringu WWE.