Buddy Murphy i Mustafa Ali wymieniają się zdaniami na Twitterze, Impact Wrestling szuka nowej stacji telewizyjnej, CM Punk komentatorem MMA, Trzy czołowe gwiazdy NJPW w WWE?

» Podczas WWE Survivor Series odbędzie się starcie Buddy’ego Murphy z Mustafą Ali. Stawką jest oczywiście mistrzostwo Cruiserweight. Jak możecie zauważyć, panowie promują już swój pojedynek na Twitterze:

» Obecna umowa Impact Wrestling z POP TV obowiązuje do 31 grudnia br. Jak udało nam się jednak dowiedzieć, federacja rozpoczęła już szukanie nowej stacji telewizyjnej. Ponoć w ostatnim czasie stosunki obu tych firm miały się pogorszyć, o czym świadczy chociażby przesunięcie emisji tygodniówki Impact na późniejszą godzinę.

» Cage Fury Fighting Championships (federacja MMA) ogłosiła, że ich nowym komentatorem został… CM Punk. Ma on zadebiutować w tej roli na gali CFFC 71, która odbędzie się 14 grudnia tego roku. Obie strony wyraziły bardzo pozytywne opinie dotyczące tego projektu. Przypomnijmy też, że Punk wciąż jest zakontraktowany z UFC, jednak na ten moment nie znamy dalszych planów Dany White’a na kolejny pojedynek z udziałem byłego mistrza WWE.

» Wrestling Observer poinformował, że w ostatnim czasie World Wrestling Entertainment zaoferowało kontrakty trzem czołowym gwiazdom New Japan Pro Wrestling. Jednym z nich był Naito, jednak ten szybko odrzucił propozycję nawet się nad nią zbytnio nie zastanawiając. W ostatnim wywiadzie sam wspomniał, że ring NJPW jest dla niego ringiem nr. 1 jeśli chodzi o wrestling. Dwóch pozostałych nazwisk nie znamy. Jak myślicie, komu jeszcze WWE mogło złożyć oferty?