Brothers of Destruction na SmackDown 1000th, Pierwszy pojedynek Rey’a Mysterio po powrocie, Wyniki WWE Mixed Match Challenge, Więcej gwiazd NXT na Evolution PPV?

» Jak informuje PWInsider, Kane powróci już za tydzień podczas tysięcznego odcinka WWE SmackDown. Pojawi się również jego brat półkrwi, The Undertaker, a zatem możliwe że dwójka ta będzie promowała listopadowe starcie z D-Generation X.

» Dostaliśmy także potwierdzenie, że za tydzień powracający do WWE Rey Mysterio zmierzy się z Shinsuke Nakamurą. Nie będzie to pojedynek o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych, a walka kwalifikacyjna do turnieju World Cup:

Przy okazji, WWE poinformowało, że Mysterio powrócił jako full-timer i przez 2 lata regularnie będzie pojawiał się na galach ich federacji. Oto daty i miejsca w których fani zobaczą już wkrótce mistrza 619:

Hartford, Conn. – 20 października
Boston, Mass. – 21 października
White Plains, N.Y. – 22 października
Cardiff, Wales – 3 listopada
Aberdeen, Scotland – 4 listopada
Birmingham, England – 5 listopada

» Poniżej możecie przeczytać wyniki z ostatniego odcinka WWE Mixed Match Challenge:

  • Braun Strowman & Ember Moon def. Finn Balor & Bayley
  • AJ Styles & Charlotte Flair def. R-Truth & Carmella

» Za tydzień zobaczymy z kolei starcia The Miza i Asuki z Rusevem i Laną oraz Natalyi i jej nowego tag team partnera z Bobbym Lashley’em i Mickie James. Zmiana dotycząca partnera Natalyi jest pokierowana tym, że według storyline’u, Kevin Owens znacząco ucierpiał w wyniku ataku Lashley’a i musi pauzować przez kilka tygodni. Jak udało nam się jednak dowiedzieć, Owens rzeczywiście może mieć pare pomniejszych urazów i taka decyzja nie jest przypadkowa.

» Istnieją spekulacje, że na Evolution PPV zobaczymy więcej zawodniczek NXT, niż dotychczas zapowiedziano. Mają to być Rhea Ripley, Kacy Catanzaro, Mia Yim oraz Lacey Evans. Być może odbędzie się Battle Royal mające na celu wyłonienie królowej NXT, chociaż nie zostało to jeszcze nigdzie potwierdzone.