Broken Matt Hardy na temat kolejnej osoby do skreślenia, Pierwotne plany dotyczące walki Breta Harta z Shawnem Michaelsem, Cody Rhodes w Arrow, James Ellsworth gościem specjalnym w podcaście Erica Bischoffa, Powód nieobecności Ricocheta w turnieju NJPW, Zapowiedź dzisiejszego odcinka WWE NXT

» Broken Matt Hardy udzielił wywiadu dla Wrestling With Wregret, w którym wypowiedział się na kolejnych przeciwników, których chce usunąć:

”Teraz, gdy została usunięta demoniczna grupa Decay jestem przekonany, że kolejną moją ofiarą będzie TNA World Heavyweight Champion Eddie Edwards”.

Których wrestlerów chętnie oglądasz?

”Istnieją dwie osoby, z którymi chciałbym współpracować. Na szczęście w tej chwili nie znajdują się na mojej liście – Deletion. Są nimi The Young Bucks – Matt i Nick Jackson”.

» Bret ”The Hitman” Hart udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat pierwotnych planów dotyczących jego walki z Shawnem Michaelsem na WrestleManii 13:

”Pamiętam, że rozmawialiśmy na spotkaniu o tym że w momencie kiedy powrócę zajmę się oskarżaniem Shawna Michaelsa o bycie złym przykładem do naśladowania. On nie był dobrym wzorem do naśladowania i wiem, że skrytykowanie jego osoby byłoby dobrym i łatwym posunięciem dla mnie jako face’a. Ale z drugiej strony pomyślałem że to będzie dobra okazja do stworzenia historii, w której ja po utracie tytułu na ubiegłorocznej WrestleManii czułem się gorszy i przewrażliwiony. Shawn to jeden z najlepszych wrestlerów, z którymi miałem okazję współpracować. Chciałem, aby nasza walka trwała 35 minut, bo byliśmy w stanie stworzyć niesamowite show. Na końcu naszego starcia miałem wziąć tytuł, podejść do niego i powiedzieć takie słowa -pierdol się”.

» Były WWE Superstar Cody Rhodes pojawi się dziś gościnnie w serialu Arrow. Poniżej streszczenie odcinka:

”Green Arrow jest zmuszony do walki z nowym dilerem Garrettem Runnelsem, który terroryzuje Star City”.

» Były Generalny Manager RAW Eric Bischoff za pośrednictwem twittera wyjawił, że jego gościem specjalnym w dzisiejszym podcaście będzie James Ellsworth, który wczoraj podczas SmackDown Live zmierzył się z AJ Stylesem o WWE World Heavyweight Championship:

”Wielki dzień jutro na BoW: @realellsworth James Ellsworth #RAW i @courtbauer Court Bauer były @WWE writer! #BischoffonWrestling na iTunes!”.

» Federacja New Japan Pro Wrestling ogłosiła, że Ricochet nie weźmie udziału w turnieju Super Jr. Tag Team, który odbędzie się 21 października. Powodem jego nieobecności są występy w kolejnym sezonie Lucha Underground.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas dzisiejszego odcinka WWE NXT:

-Dusty Rhodes Tag Team Classic: Rich Swann & No Way Jose vs. Tony Nese & Drew Gulak

-Dusty Rhodes Tag Team Classic: Austin Aries & Roderick Strong vs. Tucker Knight & Otis Bogojevic

-Bobby Roode vs. Sean Maluta

-Nikki Cross vs. Danielle Kamella