Brock Lesnar zwycięski na Hell in a Cell?, Kto zaakceptuje wyzwanie Johna Ceny?, Debiut Tylera Breeze’a na SmackDown, TNA w Indiach, Koniec kariery Ezekiela Jacksona, Karta na taping GFW Amped i wiele więcej!

» Już w najbliższą niedzielę odbędzie się gala WWE PPV – Hell in a Cell której walką wieczoru ma być starcie Brocka Lesnara z legendarnym Undertakarem. Zagraniczne źródła mówią, że zwycięzcą tego pojedynku ma być „Bestia”, natomiast brana jest też pod uwagę porażka Lesnara poprzez interwencję z zewnątrz. Tym samym rozpocząłby się feud „Bestii” na WrestleManię 32. Z kim? Tego póki co nie wiadomo…

» Przejdźmy natomiast do kolejnej walki w karcie tegorocznego Hell in a Cell… Mowa o Open Challenge Matchu o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych. Otóż po powrocie Johna Ceny w grudniu br. ma on walczyć na live eventach z obecnym posiadaczem walizki Money in the Bank – Sheamusem, co mogłoby zapowiadać, że to właśnie Celtycki Wojownik zaakceptuje wyzwanie Ceny w niedzielę i to on zostanie nowym mistrzem. Ponadto na grudniową trasę zapowiadany jest także pojedynek o pas Interkontynentalny pomiędzy Kevinem Owensem a Deanem Ambrosem.

» Na ostatnich tapingach WWE SmackDown, doszło do oficjalnego debiutu Tylera Breeze’a w głównym rosterze. Co ciekawe, zostało to ogłoszone nawet na oficjalnej stronie federacji. Premiera w telewizji już dzisiaj w nocy. Wyniki jutro na MyWrestling.com.pl 😉

» Jak już wcześniej informowaliśmy, na live evencie WWE w Meksyku kontuzji doznał Adam Rose. Zawodnik na Twitterze podziękował fanom za wsparcie i zaznaczył, że na szczęście nie doszło do poważniejszego urazu.

» W ostatnim odcinku NXT wyemitowany został debiut Jamesa Storma. Można go obejrzeć tutaj:

» TNA podczas swojej konferencji prasowej, zapowiedziało tour do Indii w dniach 2-4 grudnia. Głównym partnerem i sponsorem tego przedsięwzięcia jest stacja Sony Six. W Indiach odbędą się nagrania Impact Wrestling oraz gala z cyklu „One Night Only”, która będzie transmitowana na żywo w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, TNA podjęło współpracę z byłą gwiazdą WWE – The Great Khalim, której warunkiem jest wyszukiwanie przez Khaliego indyjskich talentów.

» Federacja Dixie Carter zdecydowała się także na przywrócenie do firmy Brama, który od 31 sierpnia był zawieszony za sprawą zatrzymania przez policję. Ta oskarżała go o stosowanie przemocy domowej, jednak oskarżenie te zostało już wycofane i Bram może powrócić do TNA.

» Już jutro w Las Vegas miejsce będzie miał kolejny taping GFW Amped. Poznamy na nim pierwszych mistrzów federacji, a tak przedstawia się natomiast pełna karta walk:

NEX*GEN Championship Finals
PJ Black vs. Virgil Flynn vs. Jigsaw vs. TJP

NEX*GEN Contenders match
Sonjay Dutt vs. Seiya Sanada

Bestia 666 vs. Cielo Escorpian

Women’s Championship Final
Christina Von Eerie vs. Amber Gallows

Tag Team Championship semifinal
Reno Scum vs. Teaze N Sleaze

Tag Team Championship semifinal
Bollywood Boyz vs. Whirlwind Gentlemen

Global Championship contenders match
Brian Myers vs. Kongo Kong (w/Henry Maxwell) vs. Kevin Kross

Nie zabraknie również Jeffa i Karen Jarrettów, Nicka Aldisa, Bobby’ego Roode’a, Chaela Sonnena, Chrisa Mordetzky’ego i The Masked Saint.

» Zapewne pamiętacie Ezekiela Jacksona z występów w WWE, a ostatnio w Lucha Underground (jako Big Ryck). Nie mamy jednak miłych wieści dla jego fanów. Otóż 37-letni wrestler zdecydował zakończyć swoją karierę, o czym poinformowała niemiecka federacja – Westside Xtreme Wrestling, gdzie Jackson po rozstaniu z WWE często się pojawiał. Swoją ostatnią walkę stoczył 18 października w Saarbrücken, gdzie razem z tag teamem The Champions of Champions pokonał Karstena Becka, Kevina Roadstera i Mariusa van Beethovena.