Brock Lesnar wystąpi na poniedziałkowym RAW, Elias opowiada o pisaniu własnych piosenek, WWE zdecyduje się opuścić USA?

» Paul Heyman za pośrednictwem Facebooka oraz Twittera potwierdził, że WWE Universal Champion Brock Lesnar pojawi się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW, tylko po to aby skonfrontować się ze zwycięzcą Elimination Chamber Matchu. Udział w tym wydarzeniu wezmą takie gwiazdy jak: Roman Reigns, Elias, Finn Balor, John Cena, Seth Rollins, Braun Strowman oraz WWE Intercontinental Champion The Miz:

» WWE RAW Superstar Elias udzielił wywiadu dla The Wrap, w którym wypowiedział się na temat pisania własnych piosenek:

”Zawsze mam przygotowaną jakąś piosenkę, ponieważ nie mogę się skupić na tym w jaki sposób jestem wygwizdywany przez fanów zgromadzonych na arenie. Mógłbym tam wyjść i powiedzieć im aby zamknęli się i słuchali mojej piosenki, ale zawsze jest jakaś szansa, że oni sami to zrobią i wysłuchają tego co mam im do przekazania”.

» Oficjele federacji World Wrestling Entertainment poinformowali o tym, że w tym roku zamierzają sfinalizować nowy kontrakt telewizyjny i jeśli WWE zdecyduje się opuścić USA i przenieść RAW oraz SmackDown Live ze stacji FOX to przy wyborze skupią się na poprawieniu ratingów oraz prawach telewizyjnych.