Brock Lesnar wystąpi na marcowym RAW, Wielki dark match przed WrestleManią 34, Lilian Garcia na okładce Focus, Stephanie McMahon gościnnie w Cannes

» Dwa tygodnie przed WrestleManią 34 w Quicken Loans Arenie odbędzie się odcinek Monday Night RAW podczas, którego swoją obecność zapowiedział WWE Universal Champion Brock Lesnar. Jak się okazało podczas tego wydarzenia dojdzie także do starcia ośmioosobowego, w którym Braun Strowman, Roman Reigns, John Cena oraz Seth Rollins zmierzą się z The Mizem, Kanem, Cesaro oraz Sheamusem. Oczywiście ma być to dark match.

» Była spikerka federacji World Wrestling Entertainment, czyli Lilian Garcia pojawiła się na okładce najnowszego magazynu Focus, w którym znajdują się ciekawe wywiady oraz artykuły na temat przedsiębiorców z West Los Angeles.

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon będzie gościem specjalnym podczas Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności, który odbędzie się w czerwcu w Cannes we Francji. Będzie to trzeci event z rzędu, podczas którego fani będą mogli spotkać się z gwiazdami WWE: