Podczas WrestleManii 36 Brock Lesnar został pokonany przez Drew McIntyre'a. Wiele osób zastanawia się na temat przyszłości byłego WWE Championa.

Brock Lesnar wystąpi na marcowym RAW, Wielki dark match przed WrestleManią 34, Lilian Garcia na okładce Focus, Stephanie McMahon gościnnie w Cannes

» Dwa tygodnie przed WrestleManią 34 w Quicken Loans Arenie odbędzie się odcinek Monday Night RAW podczas, którego swoją obecność zapowiedział WWE Universal Champion Brock Lesnar. Jak się okazało podczas tego wydarzenia dojdzie także do starcia ośmioosobowego, w którym Braun Strowman, Roman Reigns, John Cena oraz Seth Rollins zmierzą się z The Mizem, Kanem, Cesaro oraz Sheamusem. Oczywiście ma być to dark match.

» Była spikerka federacji World Wrestling Entertainment, czyli Lilian Garcia pojawiła się na okładce najnowszego magazynu Focus, w którym znajdują się ciekawe wywiady oraz artykuły na temat przedsiębiorców z West Los Angeles.

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon będzie gościem specjalnym podczas Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności, który odbędzie się w czerwcu w Cannes we Francji. Będzie to trzeci event z rzędu, podczas którego fani będą mogli spotkać się z gwiazdami WWE: