Brock Lesnar opuści SummerSlam?, Dopełnienie szczegółów WWE – Rey Mysterio, Córka Santino Marelli dołączy do WWE Performance Center?

» WWE Universal Champion Brock Lesnar pojawił się na ostatniej gali UFC, gdzie dowiedzieliśmy się iż w przyszłości stanie przed szansą na zdobycie tytułu mistrzowskiego, który jest w posiadaniu Daniela Cormiera. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Brock będzie bronił Universal Title podczas SummerSlam mimo, że jego obecność została zapowiedziana już jakiś czas temu. Bryan Alvarez z Wrestling Observer twierdzi, że Vince McMahon postanowił zmienić plany, co do występów Brocka Lesnara w telewizji WWE i wciąż nie wiemy, czy oraz z kim zmierzy się podczas największej gali w lecie.

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio stwierdził, że negocjacje pomiędzy oficjelami WWE oraz Reyem Mysterio wciąż trwają, ponieważ jeszcze nie wszystkie szczegóły zostały ustalone. Jednym z głównych punktów dyskusji jest obecność wrestlera na gali ALL IN. Oficjele WWE nie chcą, aby pojawił się na tym wydarzeniu, a także będzie musiał utracić Crash Heavyweight Championship przed powrotem do federacji.

» Portal WrestlingNews.co informuje, że Santino Marella pojawił się w tym tygodniu w WWE Performance Center jako gościnny trener. Warto zauważyć, że jego 22-letnia córka Bianca Carelli rozpoczęła profesjonalne treningi, aby zostać profesjonalnym zapaśnikiem. W ostatnim czasie była trenowana przez Tysona Duxa w Wrestling Factory w Londynie, a także pracowała jako ring announcer w Marella BattleArts Wrestling Academy. Podobno w przyszłym roku ma pojawić się w WWE Performance Center.