Brock Lesnar najdłużej panującym mistrzem w WWE, Co najbardziej chcą oglądać fani podczas Elimination Chamber?, Aktualizacja stanu zdrowia Samira Singha

» WWE Universal Champion Brock Lesnar jest obecnie najdłużej panującym mistrzem w WWE. Swój tytuł mistrzowski zdobył 2 kwietnia 2017 roku po pokonaniu Billa Goldberga na WrestleManii 33. Universal Title został stworzony w sierpniu 2016 roku, a jego pierwszym posiadaczem był Finn Balor. Wszystko wskazuje na to, iż na tegorocznej WrestleManii Brock Lesnar straci tytuł na korzyść Romana Reignsa.

» Na oficjalnej stronie WWE pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na najbardziej pożądane wydarzenia jakie chcieliby obejrzeć podczas tegorocznej gali PPV Elimination Chamber. Poniżej przedstawiamy dostępne opcje oraz wyniki głosowania:

51 procent głosów na Men’s Chamber Match: Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor vs. WWE Intercontinental Champion The Miz.
29 procent głosów na Women’s Chamber Match: Bayley vs. Sasha Banks vs. Mickie James vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. RAW Women’s Champion Alexa Bliss.
15 procent głosów na podpisanie kontraktu przez Ronde Rousey z Monday Night RAW.
6 procent głosów na walkę Asuki z Nia Jax.

» Samir Singh za pośrednictwem Twittera opublikował kolejny materiał wideo, w którym poinformował o tym iż uczy się chodzić po raz kolejny. W połowie stycznia Samir przeszedł bardzo poważną operację w Alabamie przez co jego przerwa wynosi od 6 do 9 miesięcy: