Brock Lesnar nie doznał kontuzji, AJ Styles chce walki rewanżowej z mistrzem Universal, Sami Zayn i Kevin Owens wkrótce na RAW?, Koniec pushu dla Jasona Jordana

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że mimo krążących spekulacji dotyczących stanu zdrowia WWE Universal Championa Brocka Lesnara nie doznał on żadnej kontuzji podczas gali Survivor Series, jedyne co zrobił to bardzo dobrze sprzedał swoją walkę i myślę, że była to ozdoba tejże gali PPV.

A Wam podobała się gala Survivor Series?

» WWE Champion AJ Styles za pośrednictwem Twittera opublikował krótki wpis, w którym zaznaczył, że w przyszłości z chęcią stoczyłby kolejną walkę z mistrzem WWE Universal Brockiem Lesnarem dzięki czemu nie można wykluczyć, iż w przyszłości otrzymamy walkę rewanżową, gdyż ta z Survivor Series została bardzo dobrze przyjęta.

Chcielibyście zobaczyć kolejny pojedynek z udziałem tej dwójki?

» Coraz częściej mówi się o tym, że w federacji World Wrestling Entertainment dojdzie do drobnych roszad w obu brandach, a na pierwszy rzut mają pójść Kevin Owens oraz Sami Zayn, którzy podczas walki wieczoru gali Survivor Series zaatakowali komisarza SmackDown Shane’a McMahona i przyczynili się do zwycięstwa drużyny RAW.

Chcielibyście oglądać Samiego i Kevina na RAW?

» Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami końca pushu dla Jasona Jordana, ale mimo wszystko powinien on zostać wykorzystany w podbudowie feudu z udziałem GM RAW Kurta Angle i WWE COO Triple H. Jason raczej nie będzie odgrywał żadnej kluczowej roli na czerwonej tygodniówce o czym może świadczyć jego wycofanie z gali PPV Survivor Series.

Myślicie, że zatrzymanie pushu Jasona Jordana jest dobrym posunięciem ze strony WWE?