Brock Lesnar częściej na RAW, Asuka pobiła rekord CM Punka, Thea Trinidad w NXT, Atak Pete’a Dunne’a, Lilian Garcia na live evencie

» Z najnowszych doniesień wynika, że WWE Universal Champion Brock Lesnar będzie pojawiał się częściej na Monday Night RAW niż to pierwotnie zakładano. Z tego co wiemy, to obecnego mistrza zobaczymy na dzisiejszym RAW w Lafayette, 26 czerwca w Los Angeles, 3 lipca w Phoenix oraz na pierwszym odcinku czerwonej tygodniówki po gali PPV Great Balls of Fire w Houston. Jednak wciąż nie wiadomo, czy będzie on częścią segmentów z Paulem Heymanem, czy otrzyma szansę na wykazanie się w ringu.

» WWE NXT Women’s Champion Asuka pobiła kolejny rekord tym razem należący do CM Punka, który był mistrzem w federacji przez 434 dni. Kolejnym wyzwaniem dla zawodniczki będzie pobicie historycznego osiągnięcia The New Day co jest bardzo możliwe do wykonania ze względu na obecne bookingi jakie możemy obserwować w NXT. Co sądzicie na temat rozwoju Asuki w WWE?

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że zawodniczka, która niedawno podpisała kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, czyli Thea Trinidad będzie występowała w NXT, gdzie w najbliższym czasie otrzyma push oraz prawdopodobnie title shota.

» WWE NXT za pośrednictwem Twittera opublikowało krótki materiał wideo z ataku WWE United Kingdom Championa Pete’a Dunne’a jakiego dopuścił się na Marku Andrewsie podczas #DL2017:

» Podczas weekendowego live eventu WWE NXT w Leeds pojawiła się Lilian Garcia, która zaśpiewała hymn Anglii, a następnie udała się do domu: