Brian Cage nie dołączył do AEW, Luke Harper uczestnikiem WrestleCon, Marty Scurll dołączył do wydarzenia Face2FaceWrestling

» Steve Bryan poinformował, że Brian Cage podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling. Żona wrestlera, Melissa Santon zaprzeczyła tej informacji, która brzmiała następująco:

“Naprawdę? Jak można potwierdzić coś, co nie jest prawdą? Jestem jego żoną i mogę POTWIERDZIĆ, że nie podpisał żadnej umowy. A kiedy w końcu gdzieś dołączy: AEW, Impact itp… damy Wam znać. Ludzie próbujący wyprzedzić fakty nie są fajni”.

» Były WWE Superstar Luke Harper poinformował, że weźmie udział w evencie WrestleCon, który odbędzie się podczas weekendu z WrestleManią 36 w Tampie. Brodie Lee dołączy do Willa Ospreaya, ROH World Six-Man Tag Team Championa Bandido, NWA World Heavyweight Championa Nicka Aldisa, Impact Knockouts Champion Taya Valkyrie, Zoe Lucas, Shane Douglas, Francine, Charly Caruso oraz Celeste Bonin (Kaitlyn).

» Marty Scurll świeżo po podpisaniu najbardziej lukratywnej umowy w historii Ring of Honor został dodany do karty Face2FaceWrestlingFace2FaceWrestling’s show, które odbędzie się 7 marca w Barbadosie. Przeciwnikiem Scurlla będzie PJ Black. W karcie show wystąpią takie gwiazdy, jak: Melina, Renee Michelle, Brian Cage, Alex Riley, Carlito, Chris Masters, Matt Sydal oraz Flip Gordon.