Breaking News: Śmierć ICW Championa Adriana „Lionhearta” McCalluma

Gwiazda brytyjskiego wrestlingu Adrian McCallum znany jako Lionheart zmarł w wieku 36 lat. Przyczyna jego śmierci jest nieznana. McCallum był obecnym ICW Championem, gdyż w grudniu ubiegłego roku pokonał Jackiego Polo na ICW Fear & Loathing XI i zdobył mistrzostwo. Warto przypomnieć, że w przeszłości pracował on także dla takich federacji, jak Total Nonstop Action, World Wrestling Entertainment oraz Ring of Honor, gdzie miał szansę na zdobycie ROH World Championship w 2008 roku. Federacja ICW wydała następujące oświadczenie dotyczące śmierci swojej gwiazdy:

„Jesteśmy załamani, ponieważ dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci ICW World Heavyweight Championa, Adriana Lionhearta McCalluma. Adrian był ostoją ICW oraz brytyjskiej sceny wrestlingowej. Co najważniejsze, był naszym przyjacielem. Jego odejście pozostawia ogromną dziurę w życiu tych, którzy go znali”.

We wtorek McCallum na Twitterze opublikował swój ostatni wpis, który brzmiał następująco:

„Pewnego dnia zjesz ostatni posiłek, powąchasz swój ostatni kwiat, przytulisz przyjaciela po raz ostatni. Możesz nawet nie wiedzieć, że jest to ostatnie spotkanie, dlatego ty musisz robić wszystko, co kochasz z pasją”.