Breaking News: Rob Van Dam i Katie Forbes odchodzą z Impact Wrestling

Portal internetowy PWInsider.com informuje, że Rob Van Dam oraz Katie Forbes rozstali się z federacją Impact Wrestling. Doświadczony wrestler powrócił do firmy na początku ubiegłego roku, niestety jego przygoda nie trwała zbyt długo.

Z raportu wynika, iż powodem odejścia Roba oraz Katie było zakończenie ich storyline’u, gdyż ta dwójka była związana z Impact Wrestling serią krótkoterminowych kontraktów.

Na początku września 2020 roku, RVD w wywiadzie przeprowadzonym przez WrestlingInc.com wyjawił, że nie miałby problemu, gdyby musiał rozstać się z firmą z pewnych względów.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Clash of Champions 2020: Wyniki

Jeśli nasza współpraca dobiegnie końca, to nie poczuję się, jak poszkodowany. Osoby, które są zwalniane lub rozstają się z jakąś firmą są zaskoczeni. Ja jestem w biznesie od 30 lat. Nigdy w życiu nie zostałem zwolniony, więc jestem jednym z najcenniejszych facetów, jakich można posiadać w szatni. Spójrzcie na intra, nie było mnie w nim oraz Katie Forbes.

Ja jestem osobą wyluzowaną i każdą decyzję przyjmuję ze spokojem. Dobra rzecz w tym jest taka, że nie trzeba się angażować emocjonalnie w storyline. Polecam przeczytać książkę ‘The Simple Art of Not Giving a Bleep.’ W niej dowiecie się, jak łatwo można się odstresować. Nie warto przejmować się wszystkim.