Bray Wyatt wspomina rywalizację z Danielem Bryanem, WWE NXT UK Stars wykupują federację, Myron Reed przedłużył kontrakt z MLW

» Nie od dzisiaj wiadomo, że Daniel Bryan będzie przeciwnikiem Braya Wyatta podczas przyszłomiesięcznej gali WWE PPV Royal Rumble. Obecny WWE Universal Champion za pośrednictwem Instagrama przypomniał wszystkim o swojej przeszłości związanej z jego najbliższym przeciwnikiem, Danielem:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

In 2014 I had one of my favorite bouts of my career against Daniel Bryan at The Royal Rumble. Bryan was red hot, it was his time. He went on to main event WrestleMania and become the champ. Deservedly so, Bryan is without a doubt the best I’ve ever been in the ring with. Fast forward to 2020…… The Fiend vs Daniel Bryan at The Royal Rumble. Bryan is like myself in the fact that no one said, “This is a guy we should build our companies future around!”, the first time we walked in the door. WE had to scratch and claw, outwork, out talk, out perform everyone on the pedestal in front of us. Daniel Bryan is one of the greatest of all time. But this is not his time, it’s mine. This is when my name becomes synonymous with the industry I have given my life to. I want to thank you Bryan for the blood we’ve spilled together over the years. But understand, for me, this is my war worth dying for. The choice isn’t mine to make. Good luck #Fiend

Post udostępniony przez Windham Rotunda (@thewindhamrotunda)

“W 2014 roku stoczyłem jedną z moich ulubionych walk w karierze przeciwko Danielowi Bryanowi na Royal Rumble. To był czas Daniela, który później wystąpił w walce wieczoru WrestleManii i został mistrzem. Zasłużenie, Bryan jest najlepszym wrestlerem, z jakim miałem okazję przebywać na ringu. Przejdźmy do 2020 roku…. The Fiend vs Daniel Bryan na Royal Rumble. On jest taki, jak ja, ponieważ nikt nie powiedział, że jest facetem na którym zostanie zbudowana przyszłość firmy. Daniel Bryan jest jedną z największych gwiazd wszechczasów, ale to jest mój czas. To moje imię stanie się synonimem branży, której oddałem swoje życie. Chcę Ci podziękować Bryanie za krew, która przelaliśmy razem przez ostatnie lata. Jednak zrozum, to moja wojna, za którą warto umrzeć. Wybór nie należy do mnie. Powodzenia”.

» WWE NXT UK Star Flash Morgan Webster ogłosił, że razem z Wild Boarem w lutym przyszłego roku wykupią federację Pro Wrestling Chaos. Jej siedziba jest w Bristolu w Anglii. Warto przypomnieć, że w 2018 roku Nick Aldis bronił NWA World Heavyweight Title w starciu z Big Grizzlym na jednym z wydarzeń wcześniej wspomnianej federacji. W swoim oświadczeniu Flash Morgan Webster, wyjawił, że kupno firmy ma na celu okazanie wdzięczności za wiarę w nich i chcą dawać najlepszy lokalny produkt, lojalnym fanom, jednocześnie rozwijać młodych brytyjskich wrestlerów.

» Federacja MLW poinformowała, że 22-letni MLW Middleweight Champion Myron Reed podpisał nową umowę z firmą. Warto przypomnieć, że Myron do MLW dołączył w lipcu 2018 roku tworząc grupę “Injustice” razem z Jordanem Oliverem oraz Kotto Brazilem:

“Myron stał się niezwykłym sportowcem i ważnym głosem w tym sporcie – powiedział prezes i założyciel MLW Court Bauer. Z niecierpliwością czekamy, aż mistrz zaprezentuje się w MLW, kiedy wejdzie na najwyższą pozycję”.